Bezpieczeństwo w Meksyku

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
ppsi
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:08

Bezpieczeństwo w Meksyku

Post autor: ppsi »

Dziewczyny,
Tutaj garść informacji, statystyk i naszych subiektywnych odczuć w temacie bezpieczeństwa w podróżowaniu po Meksyku:
https://poznaj-meksyk.pl/bezpieczenstwo-w-meksyku/
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: Bezpieczeństwo w Meksyku

Post autor: mania »

Meksyk niestety nie jest bezpiecznym miejscem. Dlatego jeśli chcesz się tam wybrać koniecznie zaopatrz się w paralizator i gaz pieprzowy np z https://www.protarget.com.pl/product-po ... -PLUS.html Myślę, ze nie będzie ci potrzebny i wrócisz cała i zdrowa z mnóstwem wspomnień ale warto się zabezpieczyć. Ja zawsze mam przy sobie gaz gdy gdzieś jadę. Czuję się dzięki temu pewniej.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Bezpieczeństwo w Meksyku

Post autor: elzbieta »

Pytanie tylko czy tego typu https://www.paralizator.com/gazy-pieprzowe-a15/ gaz pieprzowy da się przewieźć przez granicę, bo coś mi się nie wydaje. Moje zdanie jest takie, że lepiej nie pojawiać się w miejscach, gdzie nasze bezpieczeństwo jest zagrożone. Zdaje sobie sprawę, że nie zawsze tak się da. Również w Polsce jest wiele miejsc, do których nie warto się zapuszczać, a już na pewno nie bez gazu pieprzowego czy np. paralizatora.
ODPOWIEDZ