Bezpośredni bus do Francji

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Petronia1971
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 20:54

Bezpośredni bus do Francji

Post autor: Petronia1971 »

Cześć! Wiecie może, czy są jakieś firmy transportowe, które zapewniają bezpośredni przejazd do Francji? Chciałabym odwiedzić przyjaciółkę, a bus jest jedyną możliwą opcją transportu w moim przypadku :)
Awatar użytkownika
Sobieslawa1967
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 0:20

Re: Bezpośredni bus do Francji

Post autor: Sobieslawa1967 »

Często bywam we Francji i zawsze zabieram się z kierowcami z transporthiszpania.com. Myślę, że mają najniższe ceny przejazdów, a w dodatku podróż z nimi jest naprawdę komfortowa. To moim zdaniem najlepsza firma przewozowa:)
CUPCAKE19
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2020, 11:05

Re: Bezpośredni bus do Francji

Post autor: CUPCAKE19 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.holub-travel.pl/, która oferuję właśnie przewozy krajowe i międzynarodowe. Firma zajmuję się transportem osób, paczek i korespondencji - szybko i sprawnie.
struś

Re: Bezpośredni bus do Francji

Post autor: struś »

Firm przewozowych jest teraz na rynku cała masa. Jak w tym gąszczu wybrać najlepszą? Sprawdźcie jak kompleksowe usług są w stanie wam dostarczyć i jaką flotą autobusową dysponują! To według mnie 2 kluczowe czynniki przy podejmowaniu finalnej decyzji. Ja mogę od siebie polecić z pełną odpowiedzialnością firmę https://www.fox-travel.pl/oferta - oferują zarówno przejazdy krajowe, jak i zagraniczne. Można ich autokary wynająć na szkolną wycieczkę, a także na przewóz pracowników czy gości weselnych. Są niezastąpieni i mają bardzo dobrej jakości autokary.
ODPOWIEDZ