Domki w Mielnie - gdzie?

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Domki w Mielnie - gdzie?

Post autor: Martyna »

Jakie miejsca, gdzie mają domki w Mielnie waszym zdaniem warto wziąć pod uwagę?
Tutaj https://hthouseboats.com/ trafiłam na ciekawą ofertę.
Może to jest jakiś punkt wyjścia?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi od was.
Szczególnie jeśli miałyście okazję sprawdzić to osobiście.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Domki w Mielnie - gdzie?

Post autor: nadia »

Myślę, że nad morzem bez problemu znajdziesz wiele propozycji spędzenia urlopu w domkach letniskowych- jak niemal w każdej okolicy turystycznej:) Przyuważyłam jednak, że ceny noclegów w domkach są bardzo różne- zależnie od lokalizacji, standardu i wyposażenia. No i z dostępnością w sezonie bywają problemy. Ja mam może o tyle lepszą sytuację, że posiadam działkę na Pomorzu, tyle że nie zabudowaną, więc na razie o wypoczynku tam nie ma mowy. Wpadłam jednak na pomysł aby zaadaptować ją na rekreacyjną- możliwie najniższym kosztem. Myślę, że korzystniej niżeli budować domek, byłoby kupić gotowy- holenderski. Na http://www.domki-holenderskie.org/kateg ... enderskie/ sprawdzałam ile to kosztuje- inwestycja rzędu 20-30 tys. zł , a więc niewielka. Druga możliwość jaką biorę pod uwagę to zakup kampera- ciekawe jak to ma się cenowo. Która opcja Waszym zdaniem byłaby lepsza?
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Domki w Mielnie - gdzie?

Post autor: Zuzzanna »

Przepraszam, że będę uszczypliwa, ale gdzie niby te pływające domki? W Mielnie to ja jestem co najmniej 4 razy do roku, w sezonie i poza sezonem i jeszcze ich nie widziałam. Wyciągnięte z wody to owszem, ale na wodzie to wcale. Mówiono o nich w TV, chciałam wynająć, a nie mogłam. Masakra. Dobrze,że tutaj https://meteor-turystyka.pl/ sprawdziłam inne opcje zakwaterowania w tym mieście.
ODPOWIEDZ