Gdzie nad jezioro?

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Gładka

Gdzie nad jezioro?

Post autor: Gładka »

Jakie jeziora polecanie na wakacje bez tłumów i koniecznie żeby woda była czysta? No i jakaś wypożyczalnia sprzętu też :)
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: Roksanna »

Zależy jak daleko chcesz jechać, ale jeśli jest to dla ciebie bez znaczenia to polecam jeziora z pojezierza drawskiego. Bardzo duży wybór czystych jezior, w większości bez tłumów i praktycznie wszędzie da się jakiś sprzęt wypożyczyć :)
Najciekawsze jeziora stamtąd opisali na stronie czystejeziora.pl
Tu wejdź https://czystejeziora.pl/pojezierze-drawskie
Fuńka

Re: Gdzie nad jezioro?

Post autor: Fuńka »

Gdzie nad jezioro ?- powiem tak do Chorwacji.Byliśmy kilka lat temu nad jeziorem przybrzeżnym w okolicach Zadaru - to Vransko jezioro. Przepiękne miejsce i fajny kamp. Byliśmy tam samochodem - pod namiotami.Dzięki temu mogliśmy zabrać ze sobą wiele rzeczy i bagaży. w tym oczywiście sprzęt pływający i apteczka podróżnika.Z kolei w apteczce koniecznie znaleźć się muszą dobre środki opatrunkowe i oczywiście coś na ostre zapalenie gardła . Jak dzieci pochłaniają duże ilości lodów , problemy z gardłem mamy pewne.
ODPOWIEDZ