hutnik.net - opinie

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
agaton-96
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:15

hutnik.net - opinie

Post autor: agaton-96 »

Witajcie. Szukam miejsca na kolonie dla dzieci na wrzesień. Koleżanka poleciła mi ośrodek wczasowy hutnik.net. Wygląda przyzwoicie, ale szukam opinii osób, które mają z nimi doświadczenie. Ktoś z was korzystał?
Awatar użytkownika
adamina
Posty: 8
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:01

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: adamina »

Mój syn był na koloniach w Jastrzębiej Górze właśnie z hutnik.net. Duży teren, bliziutko do morza. Mają tam świetlice, salę filmową, hale sportowe. Myślę, że to dobry wybór.
Awatar użytkownika
dagmara-78
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2020, 4:15

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: dagmara-78 »

Moje dzieci co roku jeżdżą na kolonie do Hutnika i nie chcą stamtąd wracać ;) Zawsze przyjeżdżają zadowolone, bo mają na miejscu mnóstwo rozrywek, wszystko jest doskonale zorganizowane.
Awatar użytkownika
Bartlomieja_73
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2019, 12:32

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Bartlomieja_73 »

Jeśli chodzi o fajne miejsce na kolonie, to hutnik.net będzie naprawdę świetnym wyborem. Mają boiska, hale sportowe i mnóstwo miejsca do zabawy dla dzieciaków.
Awatar użytkownika
anita-77
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2020, 16:12

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: anita-77 »

Ja też z mojego doświadczenia mogę polecić Hutnik : ) Córa zawsze wraca zadowolona, świetnie się tam bawi. Jest dużo atrakcji dla maluchów, wyżywienie na miejscu, świetne położenie niedaleko morza.
Awatar użytkownika
elora-70
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2019, 3:54

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: elora-70 »

Fajny ośrodek rekreacyjny dla dzieci. 4-osobowe pokoje, wyżywienie, dużo rozrywek. Mogę śmiało polecić ośrodek Hutnik ;)
Awatar użytkownika
Bolelut
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2020, 0:57

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Bolelut »

Sama wysyłam tam synka każdego lata, mam do nich zaufanie. A z Hutnika wraca zawsze z wspaniałymi wspomnieniami i nowymi przyjaciółmi :)
Awatar użytkownika
Elwira-91
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 4:54

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Elwira-91 »

Moja córka była w Hutniku na razie tylko raz, ale odkąd wróciła, regularnie wspomina swoje przygody tam ;) Świetne miejsce, dzieci mają co robić. Polecam wszystkim znajomym mamom.
Awatar użytkownika
fera-74
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 3:46

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: fera-74 »

Przyłączam się do pozytywnych opinii poprzedniczek :) Moje dziecko zawsze wraca z Hutnika zadowolone, polecam!!
Awatar użytkownika
Daniela
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2019, 3:12

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Daniela »

Z całego serca polecam hutnik.net! Moi synowie absolutnie uwielbiają to miejsce. Świetne miejsce na letnie kolonie.
Awatar użytkownika
balbina75
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2019, 0:24

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: balbina75 »

Możesz wysyłać tam dzieci w ciemno :P Wszystkie moje znajome mamy wysyłają tam latem dzieci i nigdy nie było problemów. Dzieci bawią się tam wyśmienicie.
Awatar użytkownika
Aida_93
Posty: 8
Rejestracja: 10 lut 2020, 8:45

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Aida_93 »

Polecam osrodkikolonijne.pl. Moja córka wraca zawsze zadowolona, więc polecam każdej mamie.
Awatar użytkownika
Bolelut
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2020, 0:57

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Bolelut »

Fajne miejsce dla dzieciaków, super atrakcje.
Awatar użytkownika
Daniela
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2019, 3:12

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Daniela »

Świetne miejsce na kolonie i wyjazdy dla dzieciaków. Moje dzieci uwielbiają Hutnik osrodkikolonijne.pl, na pewno będę je tam wysyłać na kolejne wakacje.
Awatar użytkownika
cina_67
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:38

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: cina_67 »

https://osrodkikolonijne.pl najlepsze kwatery dla dzieci na kolonie, warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Dana1985
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2020, 21:56

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Dana1985 »

Jeśli szukacie opcji dla swoich dzieci na kolonie, to super sprawa.

wykończenie wnętrz forum
Awatar użytkownika
Ewa92
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:24

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Ewa92 »

Najlepsze nadmorskie bazy kolonijne dla maluchów. Korzystam co roku i polecam każdemu rodzicowi.
Awatar użytkownika
Filomena-95
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 1:24

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Filomena-95 »

Tylko trzeba szybko rezerwować miejsca, bo są naprawdę popularni :) Ja na pewno poślę dziecko nad morze w wakacje, syn uwielbia nadmorskie okolice.
Awatar użytkownika
Adela73
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:56

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Adela73 »

Super sprawa, jeśli ktoś szuka czegoś na wakacje dla dzieciaków. Ja nie miałam z nimi nigdy żadnych problemów, wszystko super.
Awatar użytkownika
Adamina_89
Posty: 17
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:18

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Adamina_89 »

Polecam osrodkikolonijne.pl, moje dzieci uwielbiają jeździć na kolonie, a na tej stronie wszystko jest dobrze opisane i można wybrać coś fajnego dla siebie.
Awatar użytkownika
Bogna1984
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2019, 0:30

Re: hutnik.net - opinie

Post autor: Bogna1984 »

Jak na kolonie, to wiadomo, że nad morze ;) A osrodkikolonijne.pl to najlepsze miejsce dla rodziców na szukanie kwatery i kolonii dla dzieciaków.
ODPOWIEDZ