Kamper na ferie?

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
aliood

Kamper na ferie?

Post autor: aliood »

Mam może trochę szalony pomysł- na biwakowanie zimą. Słyszałam, że można wynająć teraz bez większego problemu kampera ogrzewanego podczas postoju. Zawsze lubiłam wszelkie swobodne wyprawy, chociażby pod namiot. Teraz czasy się zmieniły ale chciałabym nieco oswoić dzieci w wieku szkolnym z wycieczkami mającymi choćby namiastę tego, co dane było mi w dzicieństwie i młodości. Co o tym sądzicie?
Joaśka

Re: Kamper na ferie?

Post autor: Joaśka »

Twój pomysł nie jest szalony tylko ciekawy i prawdę mówiąc barzo mi się podoba. Teraz bez problemu można wynająć kampera całorocznego, np. z wypożyczalni https://kampery-wynajem.pl . Dostępne tu pojazdy są nie tylko ogrzewane podczas postoju ale też przestronne i nowocześnie wyposażone. Swobodnie można więc wyruszyć takim autem na rodzinną wycieczkę z dzieciakami.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Kamper na ferie?

Post autor: nerwa »

Wiadomo, że każdy lubi inny sposób spędzania urlopu. My cenimy spokój, długie spacery, smaczne jedzenie. Nie mieliśmy jeszcze okazji podróżować kamperem
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Kamper na ferie?

Post autor: eragon »

Myślę że wynajęcie kampera to dobry pomysł ale nie dla każdego. Ja na przykład nie odważyłbym się na taką podróż i zdecydowanie wolę jeździć samochodami osobowymi, wygodnymi. Jeśli nie macie samochodu to przeczytajcie ten artykuł https://tygodnik.pl/pl/639_artykuly-spo ... rlopu.html na temat wyboru wypożyczalni podczas urlopu :)
ODPOWIEDZ