kamperowe wyprawy

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Samara-67
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, 2:54

kamperowe wyprawy

Post autor: Samara-67 »

Dziewczyny, podróżowałyście kiedyś kamperem? Ja niestety jeszcze nigdy nie miałam okazji, a szczerze bardzo bym chciała. Wiem, że dużo jest firm, które oferują wynajem kamperów i dodatkowo mają do wyboru fajne oferty już zaplanowanych wycieczek kamperowych, więc może właśnie na coś takiego warto by było się zdecydować. Jak sądzicie? Jak wy planowałyście wycieczki? :)
Awatar użytkownika
kama_86
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 18:55

Re: kamperowe wyprawy

Post autor: kama_86 »

Ja już kiedyś miałam okazję przeżyć taką przygodę i bardzo dobrze wspominam ten czas. Do tego stopnia, że w tym roku też planuję podróż kamperem do Chorwacji i mam już znalezioną super ofertę. Zawsze można pojechać w grupie znajomych albo z rodziną i gwarantuje że wtedy to jest niezapomniany wyjazd. Warto przekonać się na własnej skórze, polecam serdecznie :P
daniella

Re: kamperowe wyprawy

Post autor: daniella »

Ja podróżowałam wraz z przyjaciółmi kamperem na własną rękę, tj. kampera wypożyczyliśmy korzystając z oferty https://kampery-wynajem.pl i sami planowaliśmy trasy. Bardzo mile wspominam te wycieczki, planuję oczywiście olejną. Idealnie udawało się nam połączyć swobodę z komfortem, ponieważ nowoczesne kampery są mega wygodnie wyposażone.

chińczyk kraków grzegórzecka
ODPOWIEDZ