Nocleg nad polskim morzem

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
morzena_87
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2021, 23:20

Nocleg nad polskim morzem

Post autor: morzena_87 »

Cześć forumowicze. Jak często jeździcie nad nasze polskie morze? Ja staram się to robić co roku i zawsze też szukam atrakcyjnych ofert noclegów, bo nie da się ukryć, że w sezonie bywa drogo. Macie swój ulubiony hotel Krynica Morska? Wiem, że wybór jest spory, ale z pewnością któryś z obiektów wzbudził wasze zaufanie :)
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Nocleg nad polskim morzem

Post autor: jaskolka »

Wydaje mi się, że jest na tyle rożnych hoteli i pensjonatów, że bez problemu znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Ja ze swojej strony na pewno mogę przypomnieć ci, że najważniejsze jest bezpieczeństwo podczas podróży. I tu bez dwóch zdań wybór wypożyczalnia samochodów Katowice będzie strzałem w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Nocleg nad polskim morzem

Post autor: ragatara »

Na stronie przymorzu.pl na pewno znajdziecie dla siebie odpowiednie miejsca do spania. Dla nas agroturystyka, w której byliśmy w tym roku bardzo się spodobała i na pewno wrócimy tam jeszcze za rok. Poza tym na tej stronie można znaleźć noclegi przy samej plaży.
aglinią

Re: Nocleg nad polskim morzem

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://nearbyairporthostel.com/
ODPOWIEDZ