Obozy sportowe nad morzem

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
florian
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 19:05

Obozy sportowe nad morzem

Post autor: florian »

Planuję w tym roku zorganizować obóz sportowy nad morzem, zawsze tylko góry i góry. Szukam fajnego miejsca - miejscowości, jak i samego hotelu. Grupa do 50 osób. Polecicie coś, żebym mógł się wstępnie rozejrzeć?
Awatar użytkownika
Norma-87
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 20:48

Re: Obozy sportowe nad morzem

Post autor: Norma-87 »

Ja byłam kiedyś na obozie odchudzającym w Jastrzębiej Górze, ośrodek Hutnik - opcjonalne warunki wewnątrz i bardzo fajne wokół ośrodka, bardzo chętnie bym tam wróciła!
nunuś

Re: Obozy sportowe nad morzem

Post autor: nunuś »

Można też wybrać się na Mazury, tu są organizowane obozy żeglarskie dla młodzieży https://www.wind-hunter.pl/obozy-zeglarskie/ i wiem, że budzi to spore zainteresowanie. Dalej, jestem przekonana, że dla was to też jest ciekawa atrakcja. Wiecie, to też coś nowego, a rodzice również mogą w czymś takim uczestniczyć. Oczywiście na osobnych zajęciach.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Obozy sportowe nad morzem

Post autor: kasiakowa06 »

florian pisze: ↑27 sty 2020, 0:20 Planuję w tym roku zorganizować obóz sportowy nad morzem, zawsze tylko góry i góry. Szukam fajnego miejsca - miejscowości, jak i samego hotelu. Grupa do 50 osób. Polecicie coś, żebym mógł się wstępnie rozejrzeć?
Zdecydowanie mogę Ci polecić zajęcia prawie nad morzem, czyli w szczecińskim Yacht Klubie : https://ykp.szczecin.pl/polkolonie/
Obrazek
ODPOWIEDZ