Przewoźnik polska niemcy?

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Jacekś17

Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie polecić z kim warto jeździć do Niemiec i z powrotem? Jak wpisuję w wyszukiwarkę przewoźnik polska Niemcy okazuje się, że wyników firm jest bardzo dużo. Oczywiście jak każdemu zależy na tym by ceny biletów były na dobrym poziomie i kursy były regularne. Też ważna jest jakość floty samochodowej. Czy możecie kogoś polecić?
Nihor

Re: Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: Nihor »

Ja dość często podróżuję do Niemiec, dlatego ze swojej strony mogę bezdyskusyjnie polecić firmę https://www.beatabus.pl/ . Jest to wypróbowany przewoźnik, jaki wykonuje swe usługi na najwyższym możliwym poziomie. Z nim bez problemu dojedziecie szybko jak i również bezpiecznie do miejsca docelowego, w dodatku w naprawdę dogodnych warunkach.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: Titana »

Jeśli chcecie dostarczyć towar do klienta lub przewieźć pracowników do hotelu, zapewne potrzebujecie sprawdzonej firmy transportowej. Warto zapoznać się z obowiązkami przewoźnika, które określa prawo transportowe — więcej na ten temat możecie dowiedzieć się z artykułu: https://kancelaria-zkz.pl/jakie-sa-najw ... ortowego/- a do najważniejszych z nich należą ubezpieczenie i przestrzeganie harmonogramów.
ODPOWIEDZ