Rodzinna wyprawa

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Jarmila
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:05

Rodzinna wyprawa

Post autor: Jarmila »

Hej kochane! Czy któraś z was planuje wyprawę na wakacje z całą rodziną? Zaopatrujecie się w łóżeczka turystyczne dla swoich maluchów? Sama zastanawiam się nad zakupem takiego właśnie łóżeczka. Polecacie jakieś konkretne modele? Będę ogromnie wdzięczna za pomoc :))
weruś432

Re: Rodzinna wyprawa

Post autor: weruś432 »

Do niedawna też wysyłałam pocztówki pamiątkowe z wyjazdów, ale jak któryś raz nie dotarły do adresatów, to mnie to nieco zirytowało. I wstyd przyznać, ale bardziej przerzuciłam się na mmsy, choć faktycznie nie ma to takiej magii jak tradycyjna pocztówka. Kupuję za to pocztówki dla siebie, no i czasem dla bliskich i wręczam osobiście.
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Rodzinna wyprawa

Post autor: jorti »

U nas tanie wakacje nad morzem się udały, a to dzięki apartamentowi, który znaleźliśmy poprzez stronę https://www.przymorzu.pl/noclegi/apartamenty nie kosztował nas dużo. Poza tym pokoje były blisko morza i nie musieliśmy co róż gdzieś wyjeżdżać, to nas bardzo zadowoliło, mogliśmy świetnie się bawić.
wróżka

Re: Rodzinna wyprawa

Post autor: wróżka »

U nas też ma być fajny wypad, ale czy się uda, to pewności nie mam. Niemniej będę próbowała dowiedzieć się na ten temat więcej. Chodzi o to, że jednak najlepszym sposobem będzie na przykład takie pontony wędkarskie . Pojedziemy się wychillować i nie będziemy się martwić otaczającym nas światem. Całkiem okej, prawda?
okoń

Re: Rodzinna wyprawa

Post autor: okoń »

Rodzinnie pojechaliśmy do ośrodka Riviera w Krasnem, on jest pod Lubinem, czyli całkiem blisko nas. To był strzał w dziesiątkę. Ośrodek pokochały dzieci i my także. W domy mieliśmy w sam raz miejsca, a poza nim czekały nas prawdziwe atrakcje. Strzeżone kąpielisko, gdzie pływaliśmy prawie codziennie, plaża z miękkim piaskiem, boiska do gry w piłkę, gdzie zorganizowaliśmy sobie rodzinny turniej, kajaki, itp. Zabawa była super, a cenowo na plus.
Zdziś

Re: Rodzinna wyprawa

Post autor: Zdziś »

Każdy z nas marzy o fajnych wakacjach. Zwłaszcza, gdy wyjeżdżamy z dziećmi. Poszukujemy wówczas takich miejsc, które w okolicy mają atrakcje, które urozmaicą nasz wypoczynek. Jest wiele takich miejsc, a nad morzem praktycznie w każdym miejscu. Polecam zerknąć na propozycje ze strony https://www.blueapart.pl/blog/63/atrakcje-w-jastarni
ODPOWIEDZ