Transport na lotnisko

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Apolonia-88
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2019, 3:24

Transport na lotnisko

Post autor: Apolonia-88 »

Potrzebuję transportu na lotnisko w Katowicach z Krakowa. Znalazłam firmę http://pptaxi.pl/ zajmującą się takimi przewozami. Cena jest w porządku. Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
Awatar użytkownika
AnielaBarteczka58
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:59

Re: Transport na lotnisko

Post autor: AnielaBarteczka58 »

Jeżeli jesteście w okolic Warszawy i chcecie lecieć z lotniska Modlin to polecam ten parking https://www.modlinp38.pl/. Ja jeszcze przed pandemią często latałam z Modlina i zostawiałam auto na tym parkingu.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Transport na lotnisko

Post autor: Lena »

Zastanawialiście się kiedyś jak odbywa się transport waszego bagażu na lotnisku ? To wszystko jest przecież tak dobrze skomunikowane. Po ostatniej wizycie do Francji gdzie leciałem samolotem zaczęło mnie to bardzo zastanawiać. Długo nie musiałem szukać artykułów na ten temat jest naprawdę dużo https://branzalotnicza.wordpress.com/20 ... -lotnisku/
faet

Re: Transport na lotnisko

Post autor: faet »

No właśnie jak to jest w przypadku transportu na lotnisko? Czy jak wykupujecie wycieczkę to macie transport w pakiecie? Bo ja myślałam, że tak i się pomyliłam. Dlatego też teraz musimy własnym samochodem dojechać na lotnisko w Krakowie. Więc szukamy parkingu na którym można zostawić samochód. I tak znalazłam ich stronę https://www.parkingbalice.pl/ z której dowiedziałam się, że ten parking nie dość że jest niedaleko lotniska to dodatku strzeżony i czynny całą dobę
ODPOWIEDZ