Uzbekistan

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
nina90
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2020, 19:00

Uzbekistan

Post autor: nina90 »

Zastanawiamy się nad takim, raczej niecodziennym kierunkiem wyjazdowym na wakacje. Miała by to być objazdówka. Wpadliśmy na nią rok temu podczas naszego wypadu na narty do Kopaonik z Wytwórnią Wypraw i tam jeden z współpodróżujący opowiadał właśnie o Uzbekistanie i Kazachstanie. I tak w nas ten dziwny kierunek został. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Gocha_34
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 21:00

Re: Uzbekistan

Post autor: Gocha_34 »

Objazdówka to fajny pomysł.W zeszłym roku wybrałam się na taką objazdową wycieczkę z moją mamą i było super.Nie musieliśmy sie martwić o dojazd,noclegi itp.Plan wycieczki mielismy dość napięty,ale dzięki temu mogłyśmy zobaczyć bardzo dużo w ciągu jednego urlopu.Uzbekistan i Kazachstan to bardzo ciekawy pomysł.Muszę zerknąć na oferte tego biura.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Re: Uzbekistan

Post autor: Trompka11 »

Dość nietypowy kierunek turystyczny, ale w sumie, czemu nie? Jeśli fascynuje Was ten kraj, to jak najbardziej się tam wybierzcie. Musicie tylko wziąć pod uwagę fakt, że mogą napotkać Was różne przygody z wizami i cłami, dlatego powinniście być na to przygotowani. Najlepiej zajrzyjcie do https://www.esky.pl/porady-dla-podrozny ... -panstwach i upewnijcie się w tym, na co powinniście być wyczuleni.
Awatar użytkownika
Olik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 19:19

Re: Uzbekistan

Post autor: Olik »

Wycieczki objazdowe to doskonała forma na zobaczenie sporej części odwiedzanego kraju. Warto wówczas wybierać takie miejsca jak Uzbekistan i Kazachstan by poznać serce jedwabnego szlaku jak i wiele przenikających się kultur. To może być bardzo ciekawe doświadczenie i wspaniałe wakacje.
Awatar użytkownika
nina90
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2020, 19:00

Re: Uzbekistan

Post autor: nina90 »

Olik pisze: ↑31 sty 2020, 20:03 Wycieczki objazdowe to doskonała forma na zobaczenie sporej części odwiedzanego kraju. Warto wówczas wybierać takie miejsca jak Uzbekistan i Kazachstan by poznać serce jedwabnego szlaku jak i wiele przenikających się kultur. To może być bardzo ciekawe doświadczenie i wspaniałe wakacje.
Dokładnie tak samo myśle. Pojechać w odległe miejsce, gdzie pewnie nie tak prędko wrócę, to tylko tak, by jak najwięcej zobaczyć. Objazdówka o której myślę daje mi sporo miejsc do zobaczenia i w dość długim czasie. 15 dni to sporo, nawet jak na Uzbekistan i Kazachstan. Mam nadzieję, że będę się dobrze bawić z Wytwórnią Wypraw. Jak zawsze ;)
Awatar użytkownika
nikos55
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 12:21
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Uzbekistan

Post autor: nikos55 »

Jeśli wyjazd za granicę w celach turystycznych warto wynająć na kilka chwile kamerzystę w celu uwiecznienia na taśmie wideo pobytu. Pamiątka w postaci filmiku będzie przez długie lata przypominać chwile poza granicami Polski. Profesjonalnych i kreatywnych kamerzystów znalazłem w firmie https://anpro-studio.pl/wideofilmowanie ... azowiecki/ Efekt ich pracy to świetny filmik ciekawie nakręcony. To mój sposób na uwiecznianie ważnych wydarzeń.
Jakie macie sposoby na zbieranie pamiątek z wyjazdów i ważnych uroczystości?
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 30
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:27

Re: Uzbekistan

Post autor: Aligru »

Kilka przydatnych informacji na temat wyjazdu do Uzbekistanu, znajdziesz pod linkiem: https://bissole.pl/uzbekistan-incentive ... -szlakiem/ :)

rzeźby kamienne
ODPOWIEDZ