W co spakować się we wakacje?

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Wenimi
Posty: 26
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:45

W co spakować się we wakacje?

Post autor: Wenimi »

Walizka to przedmiot, w który pakujemy się na wakacje. Chcemy, żeby była wytrzymała, bezpieczna i niezawodna. Dlatego jeśli chcesz kupić taką walizkę to koniecznie sprawdź katalogi https://titan-travelite.com.pl/pl/content/36-katalogi. Znajdziesz tam najlepsze oferty.
Awatar użytkownika
Stylowa_Kasia
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:24

Re: W co spakować się we wakacje?

Post autor: Stylowa_Kasia »

Dla mnie ma być przede wszystkim wygodnie i bezpiecznie :) na jednym wyjeździe mega sprawdziła się duża walizka na kołkach popielata ;) wezmę ją na wakacje i tym razem :) jest wytrzymała i ma dodatkowe pasy w środku, które stabilizują ubrania :) mnie to odpowiada!
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: W co spakować się we wakacje?

Post autor: jaskolka »

Najlepsza będzie walizka na kółkach. U mnie sprawdza się najlepiej. Poza tym polecam dokupić kuferki na kosmetyki żeby wszystkie kosmetyki były pod ręką, zarówno te do makijażu i pielęgnacji. Zresztą, takiego kuferka z powodzeniem możecie skorzystać też w domu :)
Łukasz777

Re: W co spakować się we wakacje?

Post autor: Łukasz777 »

Powiem tak ,że umiejętność pakowania to całkiem przydatna umiejętność. Szczególnie dotyczy to sytuacji, kiedy środkiem transportu jest samolot. Inaczej sprawa wygląda gdy jedziesz na urlop samochodem.Mając duże i wygodne auto, można pozwolić sobie zdecydowanie na więcej .Nie mamy problemów z zapakowanie sprzętu pływającego i prowiantu, no i oczywiście napojów.Ostatnio zabieramy też nasze ulubione soki Hpp - https://sokihpp.pl/pl/nasze-soki ,które już nie raz sprawdziły się w długiej podróży.
anya77

Re: W co spakować się we wakacje?

Post autor: anya77 »

Myślę, że warto byłoby kupić dobrą walizkę, która jest odpowiednio pojemna. Mnie ostatnio zainteresowała
walizka , która jest dostępna w sklepie Soiler... Jak tak sprawdzałam zauważyłam, że naprawdę niezłe można tam kupić walizki - o różnych pojemnościach, wzorach etc.
ODPOWIEDZ