Wakacje nad morzem z dziećmi

Wybierasz się w podróż? Napisz o tym, opowiedz o swoich planach, podziel się z nami doświadczeniami z podróży. Opisz hotele lub inne miejsca noclegowe, rozpisz trasę, napisz czym dotarłeś do celu!
Awatar użytkownika
Amira77
Posty: 12
Rejestracja: 27 paź 2019, 23:07

Wakacje nad morzem z dziećmi

Post autor: Amira77 »

Witam. Planuję już powoli wakacje z dziećmi i chcę znaleźć coś nad morzem. Kojarzycie jakieś miejsca, noclegi warte uwagi? Ważne, żeby były to miejsca przyjazne dzieciom.
Awatar użytkownika
Lilianna_76
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019, 7:32

Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Post autor: Lilianna_76 »

Ja byłam z mężem i synkami w villahoff.pl. Ciężko o miejsce bardziej przyjazne dzieciom. Mają miejsce do zabawy, udostępniają gry, książeczki, kredki. Można wynająć też opiekunkę i poświęcić parę godzin tylko dla siebie i wybrać się do spa. Byłam na zabiegu na twarz i wyszłam stamtąd jak nowonarodzona ;) A dzieci bawiły się świetnie.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Post autor: Trompka11 »

Jasne, że tak. Skoro takie wakacje są dla Was atrakcyjne, to dlaczego mielibyście z nich rezygnować? Ja mogę Wam podpowiedzieć, że nad morzem mozecie znaleźć ciekawe apartamenty od Sun&Snow, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Czuję, że może się Wam tam bardzo spodobać.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Wakacje nad morzem z dziećmi

Post autor: nadia »

Chętnie przejrzę te propozycje, dano nie byłam nad morzem, a na pewno wiele się pozmieniało:)
ODPOWIEDZ