Porady antykoncepcyjne Warszawa

Awatar użytkownika
błażena62
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:09

Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: błażena62 »

Hej! Poszukuję gabinetu ginekologicznego w Warszawie gdzie mogłabym zasięgnąć porady na temat stosowania antykoncepcji. Znacie może jakieś gabinety gdzie warto się udać? Znajoma polecała mi http://antykoncepcja24.com/. Macie jakieś zdanie na temat tego gabinetu?
Awatar użytkownika
milena-79
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:41

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: milena-79 »

Korzystałam z usług tego ginekologa i jestem bardzo zadowolona. Bardzo cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, dzięki czemu poczułam, że wiem wszystko co ważne.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: patra »

Ja mam dobrego ginekologa w przychodni i cały czas i regularnie stosuję swoje antykoncepcyjne tabletki vines, ginekolog dobierał mi je kilka miesięcy temu ale wcześniej zlecił potrzebne badania żeby nie było wątpliwości że nie mam przeciwwskazań
Oleńka

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: Oleńka »

błażena62 pisze: ↑03 mar 2020, 5:54 Hej! Poszukuję gabinetu ginekologicznego w Warszawie gdzie mogłabym zasięgnąć porady na temat stosowania antykoncepcji. Znacie może jakieś gabinety gdzie warto się udać? Znajoma polecała mi http://antykoncepcja24.com/. Macie jakieś zdanie na temat tego gabinetu?
Jak antykoncepcja okaże się zawodna to pozostaje skorzystać z profesjonalnej kliniki, w Czechach usunięcie ciąży jest legalne, poczytajcie sobie o tym na klinikastonava.cz
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: anitka12 »

U mnie antykoncepcja zdecydowanie poprawiła jakość seksu. Jak się człowiek nie stresuje, to nawet większa ochota jest i o wiele większy spontan. Te tabletki Drovelis co mi dobrał ginekolog to też w porządku wszystko, dobrze się po nich czuję, waga bez zmian i o wiele mniejsze krwawienia co miesiąc.
Łinifred

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: Łinifred »

Czyli po prostu szukasz ginekologa, który odpowiedziałby na Twoje pytania i może dobrał od razu coś odpowiedniego. :) Nie wiem jak w Warszawie, ale u mnie w Kołobrzegu idealną opcją jest pani doktor Barbara Blicharczyk. ;) Sama do niej chodzę od wielu lat. :)
Zdziś

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: Zdziś »

Do tej pory bez problemu na wszystkie moje pytania odpowiadała moja Pani doktor ginekolog. Jednak od kilku tygodni nie mogę się dodzwonić do gabinetu, bo został zamknięty z powodu pandemii. Braki w personelu utrudniają działanie poradni. I tu pojawiła się kolejny problem, bo musze wypisać receptę na tabletki antykoncepcyjne. Zastanawiam się co robić w takiej sytuacji. Czekać na otwarcie gabinetu? Zrobić przerwę w braniu tabletek? Koleżanka mówi, że lekarz rodzinny może mi wypisać receptę. A Wy jak myślicie? Trafiłam nawet na taki artykuł https://onlinerecepta.pl/przerwa-w-tabl ... epcyjnych/
Ilona_Śliwka

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: Ilona_Śliwka »

W Warszawie w centrum Babka Medica na Słomińskiego przyjmuje pan doktor Duda Marcin, którego polecam. To młody lekarz, ale bardzo delikatny i dokładny podczas badań. Czuję się u niego w gabinecie komfortowo a to dla mnie bardzo ważne. Wcześniej trafiałam na różnych lekarzy i nie zawsze budzili moje zaufanie, a ginekolog to na tyle ważny lekarz, że chce się czuć komfortowo w gabinecie. Szczególnie jeśli chodzi się na wizyty regularnie a nie raz od święta.
Kowalska_Kasia

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: Kowalska_Kasia »

Ja mogę polecić Panią doktor ginekolog Katarzynę Bednarek, która przyjmuje w Gabinety Łucka. To bardzo dobra specjalistka, konkretna ale też bardzo życzliwa. Podoba mi się bardzo u niej to, że wszystko tłumaczy, dużo pytań zadaje, na wszystkie moje zawsze odpowiada. Dzięki temu czuję, że interesuje się mną, jako pacjentką, że nie jest się kolejnym numerkiem, tylko faktycznie zależy jej na jak najlepszej opiece medycznej. Chodzę do niej na wizyty już długo. Póki co zaproponowana przez nią antykoncepcja mnie nie zawodzi ;)
nowakhania92

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: nowakhania92 »

hej ja niedawno trafiłam do Royal Clinic i pierwszy raz lekarz zlecił mi badania hormonalne i odpowiednio zadał pytania dobrał do moich wyników antykoncepcje dla mojego organizm, przeszłam w zżyciu przez tyle lekarzy i każdy antykoncepcje zapisywał na oko ..;/ polecam klinikę zajrzyjcie same https://royal-clinic.pl/ . Całe życie nienajlepsze samopoczucie albo plamiłam albo miałam okres nie równo raz co 28 raz co 35 dni - już teraz wiem jaki był tego powód..
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: mila87 »

Sprawdzony lekarz to bez wątpienia jeden z najważniejszych aspektów, jeśli chodzi o kwestie leczenia się. Szczególnie dla kobiety dobry ginekolog to sprawa bardzo ważna. Dlatego, jeśli chodzi o kogoś naprawdę dobrego, który rozwieje nasze wątpliwości w kwestii współżycie po laparoskopii jajnika, warto sprawdzić niezbędne informacje tutaj https://maciejzalewski.pl/artykul/zalec ... ologicznej
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: nerwa »

Wspominałyście tu o tabletkach drovelis, też o nich słyszałam wiele pozytywnych opinii, możecie powiedzieć jak czujecie się po tym czasie stosowania? jakiś wzrost wagi? jak samopoczucie?
klaudina

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: klaudina »

Mogę powiedzieć że koleżanka stosuje te tabletki od ponad roku i jak dotąd bardzo je chwali, chociaż różne tabletki już stosowała i przerywała stosowanie bo jej nie pasowały

budowa pawlacza w przedpokoju forum
Yesskkka

Re: Porady antykoncepcyjne Warszawa

Post autor: Yesskkka »

Warto też rozważyć znalezienie dobrego specjalisty ginekologa w placowkach PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . Gwarancja wizyty w ciągu maksymalnie 5 dni sprawia, że pacjentki mogą liczyć na skuteczną pomoc w krótkim czasie. Zapewniają kompleksową opiekę, w tym również prowadzenie ciąży. Mają dobrze wyposażone gabinety, w nowoczesny sprzęt. A zapisanie się na wizytę jest szybkie i proste, można zrobić to nawet przez ich aplikację wygodnie. Ponadto oferują również teleporady gdy np potrzebujemy kontynuacji recepty. To również duzy atut.
ODPOWIEDZ