Elewacja z piaskowca

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Żużanna-65
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 7:39

Elewacja z piaskowca

Post autor: Żużanna-65 »

Hej, co sądzicie o elewacjach wykonanych z piaskowca? W mojej okolicy jest zakład Kamieniarstwo Pawlik i zastanawiam się, czy nie zamówić od nich kamienia właśnie na zrobienie elewacji. Myślę, że fajnie by to wyglądało :)
Awatar użytkownika
felicja1982
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:01

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: felicja1982 »

Piaskowiec prezentuje się bardzo elegancko! Szczególnie kamień z tego zakładu, a poza tym jest świetnej jakości, więc mogę polecić. Ja zamawiałam u nich płyty szlifowane, jestem zadowolona z wykonania, ale też szybkiej realizacji.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: Kamilla36 »

Elewacja z piaskowca wygląda przepięknie, więc naprawdę warto ją mieć. Oczywiście musisz zdecydować się na piaskowca dobrej jakości aby był naprawdę wytrzymały. Na stronie: http://piasmar.com/ jest producent właśnie takiego piaskowca w dobrej cenie, więc polecam.
Awatar użytkownika
magdalena43
Posty: 63
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:59

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: magdalena43 »

Zadbane ściany zewnętrzne w naszym domu / bloku naszego mieszkania są jednym z pierwszych elementów widocznych podczas wizyty i odpowiadają za dobre wrażenie, które możemy zrobić na naszych gościach. Dlatego - zależnie, czy jesteśmy właścicielami domu / najemcami mieszkania to ważne, aby decydować się na okresowe prace konserwacyjne we własnym zakresie lub w porozumieniu z pozostałymi mieszkańcami. Skutecznie wykonane mycie fasady oraz jej impregnacja w znacznym stopniu spowolni proces starzenia i zużywania się powłoki zewnętrznej oraz zapewni doskonałe wrażenie z zewnątrz.
Awatar użytkownika
destelo
Posty: 177
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:25

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: destelo »

Co do tematu elewacji to właśnie jestem na etapie szukania kogoś, jakiś prawdziwy projektant elewacji by się przydał, który ma duże doświadczenie. Najlepiej z moich rejonów a widziałem, że u nas na forum jest sporo takich osób. Czekam na wskazówki i na kontakt, pozdrawiam! ;)
Joaśśka

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: Joaśśka »

Cześć. My wybraliśmy takie płyty elewacyjne https://skb-strefa-kamienia.pl/plytki-elewacyjne/. Grafitowo-czarny kolor uznaliśmy za najlepszy. Nowocześnie wygląda i nie będzie widać na nim zabrudzeń. Te płytki można spokojnie używać również wewnątrz domu. Zostało nam dość sporo i myślimy czy nie użyć ich w salonie.
ODPOWIEDZ