Fotowoltaika - budowa

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
wiktormłody

Fotowoltaika - budowa

Post autor: wiktormłody »

W przypadku fotowoltaiki - polecam ten serwis - https://ekofachowcy.pl/ , znalazłem tam wszystkie informacje, które były mi potrzebne. Oprócz samej informacji o instalacji i technologii, porównałem ceny i znalazłem namiar do firmy, która naprawdę się na tym zna i do tego jest z mojego regionu. Warto zaprosić fachowców na audyt energetyczny, dzięki niemu dowiemy się jak bardzo instalacja opłaca się w naszym przypadku.
Łatek

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: Łatek »

Od dłuższego czasu myśleliśmy o instalacji paneli fotowoltaicznych, ale nie mogliśmy się zdecydować na konkretną firmą. W końcu całość wykonania inwestycji powierzyliśmy firmie Revolt Energy - https://www.revoltenergy.eu/ . Pracują tam świetni specjaliści od fotowoltaiki, wszystko dobrze wytłumaczyli, wyliczyli, od razu widać, że mają wiedzę i doświadczenie. A co najistotniejsze dla mnie, są jedyną firmą która gwarantuje odbiór paneli po okresie gwarancji. To prawdziwa innowacja na tym rynku.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: iwika »

To prawda. Wybór firmy nie jest prosty, ale osobiście uważam, że warto szukać tych najlepszych. W końcu to inwestycja na lata. Osobom z Warszawy i okolic mogę zaproponować firmę ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika - tutaj można ich znaleźć https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share . Świadczą kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. Od projektu, po montaż i obsługę inwestycji.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: Kamilla36 »

Obsługa instalacji fotowoltaicznej to inwestycja na lata. Owszem, na początku trzeba trochę pieniędzy włożyć. Jednak z czasem koszty nie tylko się zwracają, ale oszczędza się na rachunkach za prąd. Jeśli ktoś się zastanawia nad tego rodzaju inwestycją, to na https://strefaenergii.com/ znajdzie wiele przydatnych informacji na temat paneli fotowoltaicznych i czy warto w takie inwestować.
wiktormłody

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: wiktormłody »

Do budowy takiej instalacji nie sposób też nie polecić firmy https://calma.pl/ , to zgrany i terminowa ekipa. Praktycznie zawsze wykonują prace w terminie, a terminy mają niezłe, już po 2 tygodniach zaczynają prace instalacyjne. Wszystko wykonywane jest jak należy, łączenie z doborem elementów, to renomowani producenci, dlatego można liczyć aż na 25 - 30 lat gwarancji na działanie instalacji.
Alinaa

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: Alinaa »

Jak to było w Waszym przypadku? Też myśleliście o tym, żeby założyć panele fotowoltaiczne na dach swojego domu jeszcze na etapie budowy? Ja od razu wiedziałam, że chcę stawiać na ekologię, z tego względu zdecydowaliśmy się na usługi firmy Stilo Energy https://stiloenergy.pl trzeba przyznać, że są specjalistami w tym zakresie.
kurka67

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: kurka67 »

Ja moge smialo polecic kontakt z firma https://passive-instal.pl/ - dzieki nim nasza instalacja przebiegla nienagannie i dodatkowo moglismmy tez skorzystac z tego programu moj prad i dofinansowania na panele, bo obsluga nam go podpowiedziala. Realizacja super, sprawnie i terminowo - jak najbardziej sie oplacalo
neśka

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: neśka »

Alinaa pisze: ↑11 paź 2021, 21:26 Jak to było w Waszym przypadku? Też myśleliście o tym, żeby założyć panele fotowoltaiczne na dach swojego domu jeszcze na etapie budowy? Ja od razu wiedziałam, że chcę stawiać na ekologię, z tego względu zdecydowaliśmy się na usługi firmy Stilo Energy https://stiloenergy.pl trzeba przyznać, że są specjalistami w tym zakresie.
jak u nich z terminami?? Da się załapać w tym roku na montaż? Bo wiem, że sa bardziej korzystne programy i rozliczanie
Bartłomiej

Re: Fotowoltaika - budowa

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli chodzi o mnie, to długo zastanawiałem się nad inwestycją w instalacje fotowoltaiczną, aż w końcu trafiłem na stronę https://passive-instal.pl/fotowoltaika/ . Skontaktowałem się z nimi, uzyskałem profesjonalną pomoc i rzetelne porady w temacie. Wszelkie prace wykonali w terminie i bez najmniejszych problemów.
ODPOWIEDZ