Fotowoltaika od Hymon

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
wróżka

Fotowoltaika od Hymon

Post autor: wróżka »

Witajcie, mam nadzieję, że jest tu o wiele więcej osób, które myślą podobnie do mnie. Chodzi mi o to, że w zasadzie rozważam panele fotowoltaiczne. A jeśli tak, to jedynie od firmy Hymon https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-lublin/ planuje zakup. Jak przeczytacie na ich stronie, zajmują się przede wszystkim kompleksowym wykonaniem. To lider rynku.
Woźna

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: Woźna »

Lider na pewno. Najwięcej inwestycji i położonych paneli mają za sobą. Hymon to chyba jedna z największych firm tego typu. Mają duże doświadczenie w projektowaniu i montażu. Mają chyba ponad 100 ekip montujących, wiec i samo oczekiwanie na montaż nie bedzie za długie. Nawet teraz, gdy wielu chce mieć :)
ciekawskakaśka

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: ciekawskakaśka »

Z tego co wiem, to jest bardzo dużo różnych firm zajmujących się fotowoltaiką. Wszystko zależy od tego w jakiej okolicy poszukujemy takiej firmy. Bo na przykład znalazłam tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-kedzierzyn-kozle/ która to w naszej okolicy zajmuje się montażem tych paneli. Także warto umówić się z nimi na wycenę, bo jednak posiadają długoletnie doświadczenie w tej branży.
łukiś

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: łukiś »

Sporo różnych ciekawych i praktycznych informacji na temat fotowoltaiki na pewno znajdziecie na tej stronie https://universun.pl . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że warto stawiać na rozwiązania, które nie tylko pozwolą na spore oszczędności, ale również pomogą zadbać o środowisko. Takie panele są bowiem niezwykle ekologicznym sposobem na pozyskanie prądu.
pikuś

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: pikuś »

Nie znam niestety, gdyż jeszcze nie mamy takiego rozwiązania, ale znajomi się teraz budują i śledzę pilnie temat. Czytałam już https://gramwzielone.pl/systemy-fotowol ... ?v=1&sid=1 i po dogłębnej analizie wyszło na to, że dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych będzie można wytworzyć tyle lokalnej energii elektrycznej za pomocą promieniowania słonecznego, że nie będzie potrzebne korzystanie z innych źródeł. Nie ma co ukryć, jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie i my z mężem też się zastanowimy nad czym czy u siebie też tych paneli nie zainstalować. Kto by nie chciał mieć dostępu do darmowego prądu :)
cześćtobie

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: cześćtobie »

Polecam sprawdzić również firmę Calma https://calma.pl/ , korzystają z najlepszych i sprawdzonych podzespołów, instalacja w takim wykonaniu nie tylko zwróci się szybciej ale będzie też znacznie dłużej niezawodna. Oprócz doboru odpowiedniej instalacji, mocy czy producentów, firma pomoże nam również w załatwieniu formalności, również z zakładem energetyki.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: Kasia »

A czy zanim zdecydowaliście się na montaż fotowoltaiki, to czy przeprowadzaliście analizę wykorzystania odnawialnych źródeł energii? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/, ze na przykład firma Efektywniej z Wrocławia takimi analizami się zajmuje. Może ktoś z Was już z nią miał do czynienia?
wiktormały

Re: Fotowoltaika od Hymon

Post autor: wiktormały »

Polecam stronę https://ekofachowcy.pl/ , to tutaj znajdziemy najlepsze kontakty do firm z branży. Warto wybrać firmę, która się na tym zna, unikniemy wielu problemów z samym działaniem instalacji. Dodatkowo oszczędności jakie uda nam się wygenerować, pojawią się znacznie szybciej. Fotowoltaika jest dziś dużo bardziej dostępna, niż jeszcze kilka lat temu, istnieje też kilka programów w których można starć się o dofinansowania.
ODPOWIEDZ