Jakie mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Jakie mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: MariJa »

Co radzicie?
Czy takie mocowanie paneli fotowoltaicznych to skomplikowana sprawa wymagająca dużego doświadczenia?
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Re: Jakie mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: Martyna »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o mocowanie paneli fotowoltaicznych czy też systemy montażowe, to przyda się podstawowa wiedza.
Tak, żeby mieć pewność, że nie wcisną nam szajsu.
Ale też jest sporo miejsc, gdzie można coś o tym poczytać.
Na przykład tutaj https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/ masz namiar na coś takiego.
Wydaje mi się, że wyczerpują tam temat.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Jakie mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: lampeczka »

prawde mowiac, nie wiem czy jest to skomplikowane, bo u mnie wszystko zrobila ekipa montazowa z levady, od nich zreszta tez mialam panele. po co samemu kombinowac? fachowiec wiadomo ze zrobi lepiej i wszystko bedzie jak nalezy
JoAsiaŃ

Re: Jakie mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: JoAsiaŃ »

Martyna pisze: ↑20 gru 2020, 17:51 Wydaje mi się, że jeśli chodzi o mocowanie paneli fotowoltaicznych czy też systemy montażowe, to przyda się podstawowa wiedza.
Tak, żeby mieć pewność, że nie wcisną nam szajsu.
Ale też jest sporo miejsc, gdzie można coś o tym poczytać.
Na przykład tutaj https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/ masz namiar na coś takiego.
Wydaje mi się, że wyczerpują tam temat.
No ludzie z Hymona mają całkiem niezłą wiedzę. Doskonale potrafia wytłumaczyć jak to działa i jak policzyć. Doradztwo z ich strony jest całkiem niezłe.
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jakie mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: Titana »

Nie powinno się o to spytać specjalistów? Ewentualnie da się też podobne informacje znaleźć w internecie, by mieć świadomość tego, jak to wszystko działa i w jaki sposób montuje się taką technologię. Ja specjalistką nie jestem, ale wujek google nie gryzie i każdy moze z niego skorzystać.
ODPOWIEDZ