pompa ciepła

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Radmiła63
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 10:41

pompa ciepła

Post autor: Radmiła63 »

Moi drodzy - jakie ogrzewanie jest w obecnych czasach najlepszym pomysłem? Gaz raczej odpada, dlatego szukam jakiejś alternatywy. Co możecie polecić w miarę ekonomicznego i intuicyjnego w obsłudze? Szukam czegoś, co bez problemu obsłuży starsza osoba, ale jednocześnie będzie to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Może pompa ciepła? Czy ktoś z Was ją ma? Jak się sprawdza?
Toni

Re: pompa ciepła

Post autor: Toni »

Pompa ciepła to przede wszystkim bardzo wygodne, ekonomiczne i ekologiczne źródło ogrzewania domu. Takie pompy są praktycznie bezobsługowe i bezawaryjne. My mamy pompę Estia firmy Toshiba HVAC - https://toshiba-hvac.pl/. Pracuje bardzo cicho, jest wykonana z podzespołów wysokiej jakości, bardzo wydajna, spełnia u nas trzy funkcje - ogrzewa dom, przygotowuje ciepłą wodę użytkową, służy jako klimatyzator (bo jest to pompa typu powietrze woda). Jesteśmy bardzo zadowoleni, że się na nią zdecydowaliśmy.
Franek

Re: pompa ciepła

Post autor: Franek »

Zdecydowanie same pompy ciepła jak dla mnie również są czymś bardzo ważnym i ja również chcę powiedzieć, że bardzo ważną kwestią jest to aby wiedzieć dokładnie jakie de facto urządzenie najlepiej jest wybrać. W sumie ja także trochę się nad tym zastanawiałem i finalnie zdecydowałem się na pompę ciepła marki Kaisai i oczywiście nie żałuję mojej decyzji.
ODPOWIEDZ