ściany w domu

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

ściany w domu

Post autor: alen »

Jestem w trakcie remontowania mojego mieszkania w Rybniku do którego chcę się przeprowadzić z Czerwionki, ale zanim to nastąpi to muszę jeszcze doprowadzić ściany do dobrego stanu. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ładne ściany? Słucham propozycji.
Awatar użytkownika
bik
Posty: 9
Rejestracja: 01 sty 2020, 9:31

Re: ściany w domu

Post autor: bik »

Jak ma się nie kończyć jedynie na farbie to może kamień? albo lepiej, płytki ceramiczne! Na stronie https://cerdesign.pl/ znajdziesz salon akurat w Rybniku w Jejkowicach! Znajdziesz tu w ofercie bardzo ładne płytki w stylu Hiszpańskim w nie wysokich cenach! Na pewno warto będzie sie tutaj rozejrzeć
Awatar użytkownika
marcelus99
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 22:20

Re: ściany w domu

Post autor: marcelus99 »

Czy ktoś z was ma jakieś fajne listwy ścienne w domu? Będziemy na wiosnę wykańczać dom i chcielibyśmy coś fajnego w salonie na ścianach zrobić :) Znalazłem tutaj sporo fajnych: https://www.wmb.pl/pl/listwy-scienne-wmb-k-90. Kupował ktoś i może coś powiedzieć? Jak się trzymają?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: ściany w domu

Post autor: Kasia »

A co z dekoracjami na ściany w domu? Jakie dekoracje najbardziej się Wam podobają? Ja na przykład najbardziej lubię obrazy w ramach. Zazwyczaj kupuję ich reprodukcje. Ostatnio na przykład w salonie zawiesiłam taki obraz matejki ;) Jestem przekonana, że kojarzycie tego malarza :)
ODPOWIEDZ