Skąd napęd do bramy?

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Wioleta-82
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 0:59

Skąd napęd do bramy?

Post autor: Wioleta-82 »

Cześć! Mąż od niedawna zastanawia się nad wymianą napędu w naszej bramie garażowej. Znaleźliśmy ofertę firmy beninca.pl. Czy możecie mi coś więcej na ich temat powiedzieć? Warto kupować od nich takie systemy?
Awatar użytkownika
Róża91
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 22:49

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: Róża91 »

My niedawno zamontowaliśmy napęd od beninca.pl w naszej bramie przesuwnej. Uważam, że sprawuje się bardzo dobrze. Chodzi lekko, szybko i nie zacina się. Zresztą słyszałam już wcześniej wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy, więc myślę, że warto wziąć ich pod uwagę :)
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: anitka12 »

U mnie brama też na pilota, nie powiem wygoda jest. Też jestem zadowolona, że pasuje idealnie do ogrodzenia. Brama jest panelowa i mam w ogrodzeniu przęsła panelowe. Ja to lubię jak jedno do drugiego pasuje, taka całość jest wtedy.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: DAMKA »

anitka12 pisze: ↑25 lip 2020, 8:53 U mnie brama też na pilota, nie powiem wygoda jest. Też jestem zadowolona, że pasuje idealnie do ogrodzenia. Brama jest panelowa i mam w ogrodzeniu przęsła panelowe. Ja to lubię jak jedno do drugiego pasuje, taka całość jest wtedy.
Czy to wszystko z jednej firmy udało się dobrać?
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: anitka12 »

Tak, właśnie tak się udało z czego się bardzo cieszę. Zaczęło się od szukania ogrodzenia i z Jońca najbardziej przypadły mi do gustu. A jak się okazało, że tak jak już pisałam brama i ogrodzenie mogą mieć panelowe przęsła, to nie miałam wątpliwości co do zakupu.
Awatar użytkownika
paulinaina
Posty: 32
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:41

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: paulinaina »

Nie znam tej firmy, natomiast zarówno ja, jak i wszyscy moi znajomi, korzystamy z napędów od https://sukcesgroup.pl/sklep/pl/tenpilot/. Ich systemy są niezawodne, podobnie jak piloty do bram garażowych. Nie słyszałam, aby komukolwiek po latach nie służyły równie dobrze. Sprawdź koniecznie.
Majówka

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: Majówka »

Nie do końca byłem przekonany do bram, które oferowała nam pierwsza firma zajmująca się właśnie bramami. Ale po pewnym czasie znaleźliśmy inne miejsce i tam też od razu zakupiliśmy do nowego domu drzwi oraz okna. Wszystko za jednym razem, dobre jakości – nie mamy powodów, by narzekać. Osobiście polecam więc https://dwd.pl/ :)
xeliptis

Re: Skąd napęd do bramy?

Post autor: xeliptis »

Napęd do bramy najlepiej wziąć od sprawdzonego producenta, który specjalizuje się w produkcji siłowników do bram. Tu moim zdaniem na uwagę zasługuje oferta BFT. To producent, który ma w swoich napędach bardzo innowacyjne zastosowania takie jak zmienny moment obrotowy, który dopasowuje moc z jaką działa siłownik do aktualnych warunków. Zwiększa do bezpieczeństwo użytkownika bramy, a dodatkowo sprawia, że napęd wolniej się zużywa i jest mniej awaryjny.
ODPOWIEDZ