Sprzedam dom w Dzierżoniowie

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
błażena62
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:09

Sprzedam dom w Dzierżoniowie

Post autor: błażena62 »

Mam na sprzedaż dom w Dzierżoniowie i zastanawiam się gdzie mogłabym go wystawić. Znacie może jakieś dobre stronki poza olx lub gumtree?
Awatar użytkownika
Boleslawa85
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:43

Re: Sprzedam dom w Dzierżoniowie

Post autor: Boleslawa85 »

Według mnie warto umieścić ogłoszenie na stronie http://nieruchomosci.dzierzoniow.pl/. To sprawdzone biuro nieruchomości, które pomoże Ci załatwić wszystkie formalności prawne oraz wycenić wartość rynkową nieruchomości.
Awatar użytkownika
Ludwik
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2019, 23:54

Re: Sprzedam dom w Dzierżoniowie

Post autor: Ludwik »

Również myślę, że warto zgłosić się do tego biura nieruchomości http://nieruchomosci.dzierzoniow.pl/ jeśli chcesz sprzedać dom w tej okolicy. Szczególnie warto umieścić ogłoszenie na ich stronie internetowej.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Sprzedam dom w Dzierżoniowie

Post autor: elzbieta »

Koniecznie dodaj ogłoszenie za darmo na Pokato. Jest to ciekawy portal, który jest prosty w obsłudze i przede wszystkim szybko można tam wszystko sprzedać. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach umieszczać oferty, jeśli się chce uzyskać dobrą cenę i błyskawicznie pozbyć się nieruchomości zwłaszcza w obecnych czasach.
ODPOWIEDZ