Wentylacja z odzyskiem ciepła

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Marylka
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:57

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: Marylka »

W moim domu korzystam z rozwiązań dostarczonych przez https://centrumrekuperacji.pl/ . Dzięki temu ciepło jest odzyskiwane a nie ucieka przez system wentylacji. To bardzo oszczędne i ekologiczne rozwiązanie i cieszę się, że firma potrafiła mi tak dobrze doradzić. A jak to rozwiązaliście u siebie?
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: anuta439 »

Rówiez musiałam niedawno wymienić instalację wentylacyjną, bo już nadszedł ten moment i musze wam powidzieć, że bardzo byłam zadowolona z uslug firmy https://www.klimainstal.pl/ , którą zamówił mój mąż - wszystko wykonali szybko i profesjonalnie, bez zarzutów. Wentylacja dziala świetnie i wiem,że mam teraz w domu o wiele lepszej jakości powietrze.
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: paticzak »

Na stronie www znajdziecie informacje, jak powinien działać sprawny system wentylacyjny w domu. Warto się na tym skupić, przeanalizować, jak jest u was. I dopiero wtedy zacząć ewentualnie myśleć o rekuperacji.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: Bingo »

Przede wszystkim warto postawić na dobry projekt takiego systemu wentylacyjnego z rekuperacją. Firma Hojero https://www.hojero.pl/ zajmuje się takimi usługami od wielu lat no i u nich zakupimy wszystko co potrzeba do takiej wentylacji : rury wentylacyjne, akryl do kanałów, anemostaty itp. Grunt to stawiać na profesjonalizm.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: kejti »

Mam w domu wentylację i bardzo chwalę takie rozwiązanie. Zarówno ja, jak i moje dzieci możemy cieszyć się powietrzem dobrej jakości każdego dnia! Oczywiście, systematycznie zlecamy czyszczenie wentylacji. Gdybyśmy tego nie robili, wówczas wentylacja nie działałaby tak sprawnie jak teraz. Moim zdaniem jest to nie tylko dobre rozwiązanie dla domów, ale również dla firm, większych przedsiębiorstw, czy zakładów użyteczności publicznej.
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: still_alice »

Nie tylko taki rodzaj wentylacji jest do wyboru, systemów jest znacznie więcej. Na http://mangopress.pl/rodzaje-systemow-w ... ybierzesz/ jest opisanych kilka różnych wentylacji, warto przeczytać.
aglinią

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://rekuperacja-24.pl/
Źrebak

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: Źrebak »

Co by nie mówić to faktycznie może być całkiem ciekawe rozwiązanie, ale z tego co można zauważyć to na pewno całkiem sporo osób jednak decyduje się na kupno pompy ciepła. Ja rozważałem kupno tego urządzenia marki Kaisai lecz od samego początku nie byłem za bardzo przekonany, Finalnie i tak wybrałem coś całkowicie innego.
ODPOWIEDZ