wynajem mieszkania

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Draś

wynajem mieszkania

Post autor: Draś »

Czy waszym zdaniem wynajęcie mieszkanie w dzisiejszych czasach się opłaca?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: wynajem mieszkania

Post autor: DAMKA »

Sama też mam mieszkania, które wynajmuję. Przeważnie też są to studenci i to w Warszawie. W takich miastach zawsze znajdą się chętni na wynajem. Zadowolona też jestem z http://www.per-modum.pl/ . To zarządca nieruchomości, ale w swojej ofercie posiada również zarządzanie najmem. Na temat nieruchomości wiedzą wszystko, dlatego można na nich polegać.
Awatar użytkownika
klaja
Posty: 54
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:16

Re: wynajem mieszkania

Post autor: klaja »

Teraz też wiele wynajmowanych mieszkań jest w centrum miasta czy to nawet na obrzeżach, trzeba tylko dobrze poszukać. Tutaj zobacz https://rentalo.pl/kategorie/nieruchomosci/ czy niema czego co akurat przykuło by twoją uwagę. Nie lubię marnowania pieniędzy, a na stronie Rentalo udało mi się znaleźć wiele interesujących okazji.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: wynajem mieszkania

Post autor: mila87 »

Warto również zastanowić się nad tym co istotne dla Ciebie. Może zamiast wynajmowania mieszkania, warto poszukać czegoś swojego? Jeśli szukasz w takim wypadku opcji takiej, która spełni wszelkie oczekiwania w tym obszarze, polecam http://dompod6.pl/ czyli mieszkania na Żoliborzu w świetnej cenie i o różnorodnym metrażu.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Re: wynajem mieszkania

Post autor: Trompka11 »

Jeśli planujecie mieszkanie pod wynajem, to tym bardziej powinniście je odpowiednio zabezpieczyć. Wielu właścicieli o tym nie pomyśli wcześniej i później bardzo tego żałują. Właśnie dlatego dobrym wyborem dla Was może być zapoznanie się z takimi informacjami jak https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ ... ruchomosci Na tej podstawie, będzie Wam o wiele prościej znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie, szczególnie pod kątem spokoju na czas trwania umowy wynajmu.
Awatar użytkownika
riannon
Posty: 109
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:39

Re: wynajem mieszkania

Post autor: riannon »

Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na sprawdzone rozwiązania, aby się dobrze mieszkało i przede wszystkim, abyście nie wydali zbyt wiele. Bardzo ważny jest stosunek jakości do ceny. Fajne mieszkania ma kreator dom zwłaszcza jezeli chodzi o mieszkania na osiedlu garden park.
ODPOWIEDZ