boje sie porodu

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
płotek

boje sie porodu

Post autor: płotek »

Hej hej, za kilka miesiecy dopiero rozwiazanie, ale ja juz mam mega stresa.. jak sobie radzicie kobitki?
żaneta

Re: boje sie porodu

Post autor: żaneta »

Kochana kazda z nas sie boi :) sama pamietam, ze mega sie stresowalam. a szpital juz wybralas? ja rodzilam w szpitalu Medicover w warszawie, ciesze sie ze trafilam tam wlasnie, bo opieke mialam rewelacyjną. do tego polozne baardzo mile, we wszystkim doslownie mi pomagaly bo ja bylam zielona i totalnie nie wiedzialam jak maluszka ogarnac
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: boje sie porodu

Post autor: DAMKA »

Stres i obawy mniejsze lub większe będą zawsze. A tym bardziej jeśli jest to pierwsza ciąża. Sama tak miałam. Prawdą jest też to, że po czasie zapomina się ten ból, a pamięta co miłe, pierwsze chwile z maluszkiem. Nigdy nie zapomnę tej malutkiej buźki i słodkich oczek. Na samą myśl się wzruszam. Ja jeszcze w czasie porodu miałam pozyskiwaną krew pępowinową, a umowę mam w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych podpisaną. Całkowicie bezinwazyjne i bezpieczne, nie ma się czego obawiać. Nawet wybrałam pakiet 4 szanse, czyli mam 4 porcje do niezależnego wykorzystania jak coś. Lepiej mieć takie zabezpieczenie uważam.
Katędavis

Re: boje sie porodu

Post autor: Katędavis »

Want to benefit from experts at WritePaperForMe but have some doubts? Then read this informative review from a person who ordered an essay at this writing service.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: boje sie porodu

Post autor: lady30 »

Przyszła mama rzeczywiście nie ma lekko, wiele powodów do stresu, nerwów a one na pewno nie pomagają dziecku. Na pewno wiedza o tym, że dziecko jest zdrowe pozwala na spokojniejsze przechodzenie ciąży. Jeśli zastanawiacie się nad wykonaniem testów prenatalnych to moim zdaniem naprawdę warto. Szczególnie taki test NIFTY Katowice https://www.testdna.pl/badania-prenatal ... /katowice/ . W innych miastach także znajdziecie autoryzowane punkty gdzie badanie jest wykonywane, a do jego przeprowadzenia wystarczy próbka krwi od matki.
ODPOWIEDZ