chrapanie

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

chrapanie

Post autor: ola159 »

Mój mąż chrapie koszmarnie. Przyznam, że już nie mam sił. Znalazłam klinikę gdzie leczą chrapanie http://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/. Jak wygląda takie badanie?
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Re: chrapanie

Post autor: basiab90 »

Według mnie takie leczenie chrapania jest pomocne. Mi bardzo to pomogło. Tak mówi moja żona.

tuz wikipedia
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
Barra
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:07

Re: chrapanie

Post autor: Barra »

Podobno są jakieś kropelki na chrapanie, ostatnio pani w aptece mi o tym opowiadała.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: chrapanie

Post autor: Titana »

Może warto byłoby pójść z tym do lekarza?
Awatar użytkownika
karli
Posty: 159
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: chrapanie

Post autor: karli »

Z własnego doświadczenia wiem, jak chrapanie jest uciążliwe. Zarówno dla mnie, jak i dla mojego męża. Najgorsze co możemy zrobić, to zbagatelizować problem. Im wcześniej zaczniemy działać w tym kierunku, tym lepiej.
Obecnie na rynku jest wiele sposobów na walkę z chrapaniem. Praktycznie wszystkie z nich zostały opisane i zrecenzowane na stronie sposobynachrapanie.pl Moim zdaniem, operacja to ostateczność - w pierwszej kolejności warto wypróbować domowe sposoby. A nóż wam pomogą.
Awatar użytkownika
FJackson75
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 15:49

Re: chrapanie

Post autor: FJackson75 »

jeśli nic nie pomaga, polecam wybrać się do lekarza. Czasem takie chrapanie może oznaczać krzywą przegrodę nosową. Warto się tym zainteresować, bo takie skrzywienie może prowadzić do bezdechu sennego.

Franek,
Półkolonie Poznań
Awatar użytkownika
Misza
Posty: 19
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:37

Re: chrapanie

Post autor: Misza »

Nalezy udac sie do laryngologa, pewnie bedzie potrzebna operacja przegrody nosowej.
Awatar użytkownika
Irina
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:00

Re: chrapanie

Post autor: Irina »

Misza pisze: ↑12 maja 2020, 13:56 Nalezy udac sie do laryngologa, pewnie bedzie potrzebna operacja przegrody nosowej.
Dokladnie, to sprawa wymagajaca chirurgicznego zabiegu.
Awatar użytkownika
bamo
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:41

Re: chrapanie

Post autor: bamo »

wiele osób niestety to lekceważy a nie wolno tego robić. chrapanie może być bardzo dla nas niebezpieczne i jeśli wiemy, że to robimy to trzeba się wybrac do lekarza. poza tym odbieramy sobie lepszą jakość snu.
Awatar użytkownika
susan
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:18

Re: chrapanie

Post autor: susan »

Chrapanie może być objawem bezdechu sennego! Dlatego szczerze polecam ten aparat https://www.brandvital.eu/bezdech-senny ... ie-jestes/ który wspomoże cię w nocy. Dzięki terapii twoje noce będą spokojne i bezpieczne. Mój mąż też chrapie, na początku się z tego śmiał aż w końcu zrozumiał, że nie ma z tym żartów.
ODPOWIEDZ