Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Rodzicemiłoszka

Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?

Post autor: Rodzicemiłoszka »

Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?
Szukamy inspiracji ale w takiej no przyznam wprost dobrej cenie, bo na kasie przez tego wirusa nie siedzimy
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?

Post autor: Roksanna »

My stawiamy w tym roku na zabawki kreatywne, takie, które będą mogły dziecko na trochę zająć i przy okazji pomogą mu się rozwijać. Dla chlopców w podobnym wieku co piszesz mamy w planie gry planszowe i kreatywne, klocki jakieś ciekawe i kolejkę, a plan ogólnie jest taki, żeby w czasie świąt mieli rozrywkę dodatkową od nudy domowej, i żebyśmy my mogli pobawić się razem z nimi tym, co kupimy :lol:
Teraz siedzimy z mężem na zmianę na stronach z gazetkami reklamowymi sklepów, jak ta: auchan gazetka zabawki itd i po prostu przeglądamy czy trafi się coś, co planujemy kupić żeby dostać na miejscu, w dobrej cenie i nie płacić dodatkowo za przesyłkę.

To się nam ogólnie ciekawie sprawdziło już z prezentami na dzień dziecka, wiec teraz liczymy, że też będzie podobnie.
aluś

Re: Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?

Post autor: aluś »

Dla mojego chrześniaka kupiłam na 8 urodziny LEGO City Mobilne centrum dowodzenia . Znalazłam ten prezent w tym sklepie tutaj https://www.bee.pl/t/prezenty-dla-chlopcow . Zestaw ten jest dla chłopców w wieku od 6-12 lat . Lego zawsze jest w modzie i każdy chłopiec lubi się nimi bawić .
paśka

Re: Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?

Post autor: paśka »

Zgadzam się klocki lego są bardzo fajnym prezentem dla chłopca w tym wieku, wiem bo sama posiadam takowego w domu i ma on już kilka zestawów, jest to ostatnio jego ulubiona zabawką , składa rozkłada i tworzy coraz to nowsze konstrukcje, a ojciec lubi bawić się z nim i sam kupuje te zestawy udając że to zabawka dla syna.
aćd

Re: Co na prezent dla dziecka 8 lat chłopiec?

Post autor: aćd »

A czym się zwykle bawi? Ja dla mojego bratanka w podobnym wielu kupiłam klocki i bawiliśmy się nimi razem przez cały weekend, jak odwiedziłam go niedawno. Ja wybrałam klocki Linden, one są drewniane i bardzo wytrzymałe. Kupiłam je w ich sklepie internetowym producenta Lindenwood https://lindenwood.eu/sklep/ . Moja bratowa sama planowała je kupić synowi, więc ją podpytałam i to był strzał w dziesiątkę, rodzinka cała była zadowolona z prezentu :).
ODPOWIEDZ