Dom seniora Łódź

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Ada63
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2020, 17:31

Dom seniora Łódź

Post autor: Ada63 »

Cześć. Stoję przed bardzo trudną decyzją o oddaniu mojej mamy do domu opieki. Wiem, że będzie jej tam lepiej, przez pracę nie jestem w stanie zapewnić jej tyle uwagi, ile potrzebuje. Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone placówki opiekuńcze w Łodzi?
Awatar użytkownika
sulislawa_91
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 22:40

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: sulislawa_91 »

Byłam w podobnej sytuacji, ale czasem to jedyne dobre wyjście i nie ma co się załamywać czy obwiniać. Ważne, żeby znaleźć odpowiednią i zaufaną placówkę. Ja szczerze polecam dom opieki Familia. To miejsce pełne ciepła, gdzie każda starsza osoba może poczuć się komfortowo.
Klemeńs

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: Klemeńs »

Jeśli interesuje Cię życie w komfortowych warunkach, stały dostęp do profesjonalnej opieki medycznej i kontakt z innymi Seniorami, to http://miasteczko-seniora.pl/ prywatny dom opieki jest miejscem, jakiego szukasz.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: anuta439 »

Ada63 pisze: ↑09 paź 2020, 3:21 Cześć. Stoję przed bardzo trudną decyzją o oddaniu mojej mamy do domu opieki. Wiem, że będzie jej tam lepiej, przez pracę nie jestem w stanie zapewnić jej tyle uwagi, ile potrzebuje. Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone placówki opiekuńcze w Łodzi?
Wybierz dobrze, róniez pod kątem kto jest pensjonariuszem. Mój wujek trafił do domu opieki, gdzie były prawie same kobiety w bardzo podeszłym wieku i mocno ograniczone w swoich działaniach i jeden mężczyzna. Niestety nie wytrzymywał tam i trzeba go było zabrać z powrotem.
Awatar użytkownika
alga
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:44

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: alga »

Świetna sprawa to dom opieki dziennej, poczytajcie sobie o czymś takim. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą poświęcić bliskiej osobie całego dnia, bo pracują. Takie rozwiązanie proponuje Dom Seniora http://podtopolami.pl do tego rewelacyjnie zajmują się seniorami
Loluś

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: Loluś »

Decyzja o oddaniu bliskiej osoby do domu opieki łatwa nie jest, ale często jest to jedyna dobra decyzja. Ja mam w takim domu bliską osobę i wiem mimo wszystko, że dobrze zrobiłam. Babcia przebywa konkretnie w Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest tam już drugi rok i jakoś leci. Niczego jej tam nie brak.
aśka

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: aśka »

alga pisze: ↑22 lis 2020, 10:31 Świetna sprawa to dom opieki dziennej, poczytajcie sobie o czymś takim. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą poświęcić bliskiej osobie całego dnia, bo pracują. Takie rozwiązanie proponuje Dom Seniora http://podtopolami.pl do tego rewelacyjnie zajmują się seniorami
fakt jest to barzo dobra miejscówka. . Dom jest solidnie przygotowany do opieki nad schorowanymi pacjentami
haniuś92

Re: Dom seniora Łódź

Post autor: haniuś92 »

Wiem, że czasem naprawdę trudno zorganizować opiekę nad seniorami, jeśli wymagana jest opieka niemalże przez 24h/7, a ktoś w domu musi pracować. Wtedy są takie miejsca, jak dom seniora i bardzo polecanym jest http://domseniora24.pl/ Można zainteresować się ofertą, ponieważ jest tam należyta opieka.
ODPOWIEDZ