Domy dla seniorów

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
sulisława_60
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 14:13

Domy dla seniorów

Post autor: sulisława_60 »

Kochane, jakie znacie domy opieki w Łodzi? Powoli zaczynam się zastanawiać nad znalezieniem miejsca w takiej placówce dla mojej babci. Przestaję sobie radzić z opieką nad nią, bo jej choroba wymaga nieprzerwanego czuwania. Niestety ja nie mogę sobie na to pozwolić, więc dom seniora wydaje mi się rozsądnym wyborem. Co wy o tym sądzicie?
Wojtuś

Re: Domy dla seniorów

Post autor: Wojtuś »

sulisława_60 pisze: ↑30 sie 2021, 3:00 Kochane, jakie znacie domy opieki w Łodzi? Powoli zaczynam się zastanawiać nad znalezieniem miejsca w takiej placówce dla mojej babci. Przestaję sobie radzić z opieką nad nią, bo jej choroba wymaga nieprzerwanego czuwania. Niestety ja nie mogę sobie na to pozwolić, więc dom seniora wydaje mi się rozsądnym wyborem. Co wy o tym sądzicie?
Co prawda, nie Łódź, a Poznań, ale warto rozważyć ofertę domu opieki https://klinikaseniora.pl/plan-dnia/. Na ich stronie można sprawdzić, jak wygląda plan dnia seniora, który tam mieszka.
GabiS

Re: Domy dla seniorów

Post autor: GabiS »

Klient jest zawsze naszym priorytetem . Dokładamy wszystkich starań, aby jego projekty były realizowane na najwyższym poziomie i zawsze nam się udaje osiągnąć zamierzony cel. Drukujemy wszystko i na każdej powierzchni, jesłi potrzebujesz coś wydrukować skontaktuj się z Printing House drukarnia cyfrowa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/
ODPOWIEDZ