dzieci w aucie

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

dzieci w aucie

Post autor: ola159 »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci w aucie to foteliki są podstawą ale pojawiły się pasy https://smartkidbelt.com/pl/ i pytanie co o nich sądzicie? Ktoś z was używa je na co dzień jako zamiennik fotelika? Proszę o odpowiedź bo chcę je zakupić dla swoich potrzeb.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: dzieci w aucie

Post autor: kolaczka »

No mozesz smialo zobaczyc sobie w internecie wszystkie testy zderzeniowe i wyniki badan, wszystko jawnie udostepniaja, szkoda tylko, ze konkurencja tak po nich jezdzi
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: dzieci w aucie

Post autor: lajla »

tak jak mowi kolezanka, wejdz sobie na ich strone, tam masz wszelkie informacje, testy, sama zobaczyc
Awatar użytkownika
andella
Posty: 22
Rejestracja: 24 sie 2019, 20:22

Re: dzieci w aucie

Post autor: andella »

Pas Smart Kid Belt mamy dla starszej córki, ma pozytywne opinie, przeszedł dobrze testy, warto zobaczyc film na YT z testów zderzeniowych. Mnie to przekonało do zakupu pasa
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: dzieci w aucie

Post autor: lajla »

no wlasnie, u nas podobnie, tez szukalam wszelkich informacji na temat tych pasow i jak dla mnie sa super :)
Awatar użytkownika
mariko
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:22

Re: dzieci w aucie

Post autor: mariko »

Pas na prawdę robi wrażenie. Testy super, nawet lepiej jak fotelik. Cena niewielka, no i mieszczą sie w torebce. Super alternatywa dla fotelika
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: dzieci w aucie

Post autor: Todek »

Akurat tutaj najważniejsze jest bezpieczeństwo więc nie warto oszczędzać na zakupie najtańszych wersji. Ja natomiast mogę polecić Wam sklep https://aberlystore.pl gdzie znajdziecie zarówno foteliki, wózki dziecięce oraz wiele innych artykułów które przydadzą Wam się na wyjazdy rodzinne w tym np. specjalne śpiwory, czy chusty.
Awatar użytkownika
Women29
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:27

Re: dzieci w aucie

Post autor: Women29 »

U nas pasy Smart Kid Belt sprawdziły się. Syn należy do dzieci, które nie wysiedzi długo w samochodzie i każda podróż w foteliku była dla nas męczarnią. Odkąd mamy pasy syn chętnie podróżuje. Odetchnęłam z ulgą. Dla mnie ogromny plus za wygodę w stosowaniu, szybkość w montażu i minimalizm. Sami poczytajcie o tych pasach: https://smartkidbelt.com/pl/ .
Awatar użytkownika
Olik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 19:19

Re: dzieci w aucie

Post autor: Olik »

Dzięki Smart Kid Belt w końcu mogę odbierać dziecko siostry wraz z moim synem ze szkoły w awaryjnych sytuacjach. Mam zawsze pod ręką w schowku i użytkuję go w chwili potrzeby.
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 59
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:07

Re: dzieci w aucie

Post autor: Malina »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci na drodze, to ja nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek dziecko chodziło bez odblasków. Ja np swojemu Szymusiowi kupiłam znaczek odblaskowy dla dzieci i przypięłam mu go do tornistra, żeby mieć pewność, że jest widoczny na drodze :)
ODPOWIEDZ