Ekipa dachowa

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Ekipa dachowa

Post autor: lila »

Witam, szukam poleceń na ekipę dachową, która będzie w stanie dobrze wykonać dla mnie konstrukcję drewnianą dachu, z dobrego materiału, ale także i z dobrą jakością obsługi. Jakieś polecenia na ok 250 m kw dachu?
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Ekipa dachowa

Post autor: Zuzzanna »

Wiesz co, z tego, co mi wiadomo, to firma MG Domy sp. z o.o. https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ jest dobrym producentem dachów. Musisz do nich zadzwonić pod numer 500200660 albo napisać na adres [email protected] , na pewno Ci wszystko dobrze wyjaśnią. To fachowcy. A jak się do nich chcesz przejść, to masz adres: Ulica: Uczniowska 13, 03-112 Warszawa .
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: Ekipa dachowa

Post autor: norm »

To fakt, że firma ta u nas zakładała dach i kosztowo wyszło to w porządku. Nie czekaliśmy też długo, dlatego jeśli chcecie mieć szybciej zrobione, to po prostu piszcie do nich wtedy, kiedy mniej mają zamówień, np zimą.
BondŁ

Skup zadłużonych spółek

Post autor: BondŁ »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ