Ekspres do kawy dla całej rodziny

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Dominik_66
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 18:50

Ekspres do kawy dla całej rodziny

Post autor: Dominik_66 »

Mam bardzo dużą rodzinę i wszyscy jesteśmy wielkimi fanami kawy. Czasem nasza kuchnia staję się małą kawiarnią :D Korzystaliśmy zawsze z kawiarki albo french pressa, ale teraz odłożyłem trochę gotówki i chciałbym sprawić prezent sobie i najbliższym. Jaki ekspres do kawy polecacie?
Awatar użytkownika
Ulryka-92
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 19:24

Re: Ekspres do kawy dla całej rodziny

Post autor: Ulryka-92 »

Do domowego użytku polecam ekspresy marki Melitta i Nivona. Są niezawodne! Możesz je kupić w sklepie internetowym UpCafe i od razu bardzo smaczną kawę z całego świata :)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Ekspres do kawy dla całej rodziny

Post autor: Kasia »

A czy wiecie, co zrobić, jeśli Wasz ekspres do kawy ulegnie awarii? W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-wroclaw , która działa na terenie Wrocławia, ale nie tylko. Oferuje ona szybką i profesjonalną naprawę ekspresów do kawy różnych producentów. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z jej usług ;)
ODPOWIEDZ