higiena pracy - BHP

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
aglinią

higiena pracy - BHP

Post autor: aglinią »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! http://ekoder.pl/doradztwo-adr-rid-imdg/
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 45
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Wlada »

Kwestie BHP są bardzo ważne, trzeba do tych przepisów się dostosować. Na pewno też w wielu zawodach trzeba będzie zadbać o porządne ubrania robocze, buty, kask, rekawice. Zobaczcie sobie tu może firmę https://meridus.pl i ich szeroki wybór tego typu propozycji.
jagnauś45

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: jagnauś45 »

Teraz chyba nikt nie zaryzykował by braku BHP. Tym bardziej jak ktoś ma dużą firmę produkcyjną. Warto mieć jedna firmę na stało jak np oni https://www.tarbonus.pl/pl/kontakt/1-oddzia-krakow/. Wszystkiego dopilnują a ja wiem, że o to akurat nie musze się martwić.
Gośka22

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Gośka22 »

Jeśli chodzi o BHP to musisz go przestrzegać jeśli dbasz o siebie i swoich pracowników. Na pewno w tym pomoże strona https://www.glovex.com.pl/ gdzie nie tylko zakupisz produkty i akcesoria BHP ale także zapoznasz się z ciekawymi artykułami z tego zakresu. Jednym słowem masz 2 w 1 na tej stronie.
tomekwawrzączak

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: tomekwawrzączak »

Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy to często lekceważony i pobłażliwie traktowany temat, ale nie w naszym przedsiębiorstwie, które dba o zdrowie pracowników oraz o jakość pracy, dlatego współpracujemy ze specjalistyczną firmą http://prekursor-rawicz.pl/szkolenia-bhp która w temacie BHP nie ma sobie równych jeśli chodzi o szkolenia w tym zakresie.
ppoż32

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: ppoż32 »

Dla chętnych osób które zajmują się oznakowaniem firmy ze względu na znaki ostrzegawcze albo znaki nakazu polecam sprzęt p.poż Znam tą firmę już od dłuższego czasu bo tam zamawiam do swojej firmy wszystkie oznakowania. Są one dobrej jakości i co ważne są aktualne ze względu na obowiązujące prawo.

kominek wentylacyjny izolowany
Jaśnik 23

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Jaśnik 23 »

BHP w pracy jest bardzo ważne, nasz zakład ostatnio zaopatrzył się w duże ilości opatrunków na oparzenia, płynów do dezynfekcji i innych plastrów na skaleczenie ze strony https://medyczny.store/145-opatrunki-na-oparzenia . W zakładach pracy często dochodzi do różnych wypadków, dlatego warto mieć bogato zaopatrzoną apteczkę do udzielenia pierwszej pomocy.
miciuś

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: miciuś »

Wlada pisze: ↑23 gru 2020, 17:51 Kwestie BHP są bardzo ważne, trzeba do tych przepisów się dostosować. Na pewno też w wielu zawodach trzeba będzie zadbać o porządne ubrania robocze, buty, kask, rekawice.
No właśnie, może nie w każdej firmie, ale w wielu zakładach pracy firma musi zaopatrzyć swoich pracowników w takie ubrania. Ogólnie można je zamówić od https://natare.pl/ wraz ze swoim logiem.
Łodek

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Łodek »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
Eduś

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Eduś »

Co by nie mówić to faktycznie takie kwestie są niezwykle ważne, ale myślę, że jak najbardziej warto jest również dbać o samą dezynfekcję naszego mieszkania. Jak niedawno miałem okazję czytać na stronie https://www.female.pl/artykul/20259-dez ... orowaniami to jestem przekonany, że dziś na pewno warto jest dbać o higienę.
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: eragon »

Wlada pisze: ↑23 gru 2020, 17:51 Kwestie BHP są bardzo ważne, trzeba do tych przepisów się dostosować. Na pewno też w wielu zawodach trzeba będzie zadbać o porządne ubrania robocze, buty, kask, rekawice.
Tak, tym bardziej że kary za nieprzestrzeganie tych przepisów mogą być dotkliwe. Poza tym wszelkie szkolenia są ogromnie ważne. Najlepsze kursy bhp zgierz ma do zaoferowania. Najlepiej zlecić organizację tego rodzaju kursu firmie która się tym zajmuje kompleksowo
Ćwiek

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Ćwiek »

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o samo zachowanie właściwej higieny jest czymś istotnym i ja jestem akurat zdania, że bardzo ważną sprawą jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Nawet na stronie https://calde.pl/blog/jak-poprawnie-roz ... fekcji-rak napisano to jak poprawnie rozmieścić dozownik do dezynfekcji rąk.
Aśka

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Aśka »

W każdej branży potrzebne są odpowiednie ubrania. Niektóre z nich wymagają odzieży ochronnej. Często niezbędne są kaski czy hełmy, które mają chronić głowę, a często także twarz czy oczy pracownika. Zerknijcie tutaj https://www.contracor.com.pl/helmy-comfort.php to jest profesjonalna odzież ochronna.

ceny napędów do bram
Władek

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Władek »

A co macie jako odblaski zrobione? Jest takie coś jak webbing http://loxy.pl/produkty/tasmy-i-materia ... ia/webbing i zastanawiam się czy to będzie odpowiednie. Sam nie wiem, ale chyba lepsze takie niż nie mieć wcale, prawda? Pozdrawiam
kamaś

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: kamaś »

Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu z artykułami BHP to polecam https://www.egsystem-sklep.pl/. Mają bardzo duży wybór gaśnic, apteczek i instrukcji oraz oznakowań. Można u nich dostać również specjalistyczne buty ochronne, rękawice czy kaski. Towar dociera najczęściej w dwa dni. Ceny też mają konkurencyjne. Sprawdzam to czasami przed kolejnym zamówieniem, ale jak na razie wypadają najkorzystniej.
Nowak44Ż5

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Nowak44Ż5 »

Dla Każdego pracodawcy bezpieczeństwo pracownika podczas wykonywania pracy powinno być najważniejsze i aby je zapewnić niezbędna do tego będzie odzież ochronna, którą w swoim zakładzie już mam. Natomiast zastanawiam się nad zakupem oczomyjki ze sklepu: https://anco.com.pl/pl/c/Oczomyjka/35 tylko pytanie, czy jest sens zaopatrywać się w taki sprzęt? Osobiście wydaje mi się, że lepiej dmuchać na zimne, tym bardziej że pracownicy raz na jakiś czas mają styczność z silnymi środkami chemicznymi. Co o tym sądzicie, jest sens wydawać na taką ochronę pieniądze ?
Kwiaśniak

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Kwiaśniak »

Folie odblaskowe przeznaczone do produkcji stałych i tymczasowych znaków drogowych, do ostrzegawczego oznakowania pojazdów specjalnych oraz kontenerów, zwiększające widoczność znaku czy pojazdu, szczególnie po zmroku. Producentem zajmującym się od at jest producent folii odblaskowych http://loxy.pl/ . Można tam znaleźć wiele różnych rzeczy jakie będą ci potrzebne. Nie tylko do ubrań ale również do rzeczy z twojej firmy. Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.
yhanna

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: yhanna »

ppoż32 pisze: ↑23 lut 2021, 20:34 Dla chętnych osób które zajmują się oznakowaniem firmy ze względu na znaki ostrzegawcze albo znaki nakazu polecam sprzęt p.poż Znam tą firmę już od dłuższego czasu bo tam zamawiam do swojej firmy wszystkie oznakowania. Są one dobrej jakości i co ważne są aktualne ze względu na obowiązujące prawo.
Firma musi być oznakowana, to na pewno, ale powinna także posiadać odpowiednie zabezpieczenia, czy środki ochrony życia i zdrowia. Czy hasło PPOŻ coś Wam mówi? Na pewno należą do tego zakresu gasnica sniegowa i nie powinniście o tym zapominać. Mimo wszystko to są naprawdę ważne elementy.
ODPOWIEDZ