inteligentny dom

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Franuś18

inteligentny dom

Post autor: Franuś18 »

Hej, nie wiesz od czego zacząć budować dom? Moim zdaniem należy zacząć od znalezienia odpowiedniej działki. Jak wiadomo to jaką działkę wybierzemy i w jakiej lokalizacji zamieszkamy ma bardzo duży wpływ na to jak później będzie się nam mieszkało w nowym domu. Na czym Wy się skupiacie podczas myślenia o budowie domu?
Nińko

Re: inteligentny dom

Post autor: Nińko »

Inteligentny dom to świetny pomysł, tak jak założenie własnej działalności gospodarczej. Wielu marzy o tym, być być szefem dla siebie samego, pracować na siebie i mieć własną działalność. Dużo jednak przy zakłądniu spółki wypełniania dokumentó, potem składania wniosków i czekania na decyzję. Optioffice wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą jak najszybciej znaleźć się na rynku i zarabiać oferując gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze spółki są czyste, bez zadłużeń finansowych i bez jakichkolwiek zobowiązań handlowych. Gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek są już zarejestrowane w KRS i posiadają numery NIP, REGON i VAT, a także szeroki wybór kodów PKD, tak że działąlność można wybrać w każdej branży i interesującej nas dziedzinie. Oczywiście spółki posiadają pełną dokumentację i są potwierdzone aktem notarialnym. Transakcje odbywają się zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy niskie ceny, a zakupiona w ten sposób spółka jest od razu gotowa do działania. Zapraszamy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
żelaznywczoraj

Re: inteligentny dom

Post autor: żelaznywczoraj »

Inteligentny dom, to także oszczędny dom. Wybór jest prosty, fotowoltaika - https://ekofachowcy.pl/ , to coraz popularniejsza technologia, od jakiegoś czasu dostępne jest praktycznie dla każdego. Zasługa to spadających cen instalacji i jej elementów a także dogodne możliwości finansowania. To przyszłość odnawialnych źródeł energii, warto trochę czytać i być może poprosić dobrą firmę o kalkulacje.
pekoś

Re: inteligentny dom

Post autor: pekoś »

Naprawdę warto stawiać zarówno na inteligentne rozwiązania w domu, jak i energooszczędne. Dzisiejsza technologia jak najbardziej na to pozwala. Osobiście zastanawiam się nad zainstalowaniem systemu fotowoltaiki u siebie w domu, gdyż tutaj https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca czytałam, że dzięki temu można znacząco obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną - nawet do zera. Co jak co, ale niskie koszty utrzymania domu to rzecz, którą na pewno każdy by chciał :)
Łatek

Re: inteligentny dom

Post autor: Łatek »

My u siebie mamy inteligentny system sterowania temperaturą i bardzo sobie chwalimy takie rozwiązanie. Całość montowała nam firma Salus Controls - https://salus-controls.pl/, zajęli się także doborem odpowiednich rozwiązań i sprzętu. Firma godna zaufania, od lat na rynku, zajmuje się instalacjami w domach jednorodzinnych oraz innych budynkach, które mają na celu zmniejszenie strat energii.
esperalwrocław

Re: inteligentny dom

Post autor: esperalwrocław »

pekoś pisze: ↑24 sie 2021, 17:12 Naprawdę warto stawiać zarówno na inteligentne rozwiązania w domu, jak i energooszczędne. Dzisiejsza technologia jak najbardziej na to pozwala. Osobiście zastanawiam się nad zainstalowaniem systemu fotowoltaiki u siebie w domu, gdyż tutaj https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca czytałam, że dzięki temu można znacząco obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną - nawet do zera. Co jak co, ale niskie koszty utrzymania domu to rzecz, którą na pewno każdy by chciał :)
Wydaje się to ciekawym pomysłem
esperal Wrocław
ODPOWIEDZ