Jaką podstawówkę w Warszawie polecacie?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Jaką podstawówkę w Warszawie polecacie?

Post autor: AgataMnna »

Jaką podstawówkę w Warszawie polecacie?
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Jaką podstawówkę w Warszawie polecacie?

Post autor: womenik »

Zdecydowanie Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha. Prywatne szkoły jednak często mają lepsze opinie i nie ma się co bać o dzieci. Tutaj jest sporo zajęć dodatkowych i dzieci uczą się w fajnej atmosferze. Co sądzicie o prywatnych szkołach?
Awatar użytkownika
Olinka
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:43

Re: Jaką podstawówkę w Warszawie polecacie?

Post autor: Olinka »

Moim zdaniem dobra jest też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Konkretnie przy ulicy Kolegiackiej się znajduje. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. Dzieciaki chodza na basen i mają dużo ciekawych zajeć pozalekcyjnych. To otwiera możlwiości.
Śrebro

Sprzedaż spółek

Post autor: Śrebro »

Wiele osób zastanawia się od czego zacząć zakłądanie swojej działalności. Najprościej jest kupić gotową spółkę już zarejestrowaną w KRS i posiadającą numery NIP, REGO i czynny VAT. Ja tak zrobiłem i dzięki temu to prawnicy z Optioffice zajmowali się załatwianiem formalności w urzędach i całą papierologią, a ja tylko zjawiłem się u notariusza, aby wszystko sprawdzić i zrealizować transakcję. To pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu, w którym to mogłem bardziej skupić się na planowaniu biznesu i tuż po zakupie od razu rozpocząć działanie. Muszę jeszcze wspomnieć, że przy zakupie spółki w Optioffice nie było problemu z wybraniem odpowiedniego kodu PKD, akurat mają szeroki wybór z każdej branży oraz spółka już posiadałą kapitał początkowy. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek to idealny wybór dla wszystkich, którym zalezy na czasie i nie traceniu na darmo energii.
ODPOWIEDZ