Jaki fotelik samochodowy dla niemowlaka?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
barbara87
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 15:27

Jaki fotelik samochodowy dla niemowlaka?

Post autor: barbara87 »

Słuchajcie, wprawdzie mam jeszcze sporo czasu, bo poród jest zaplanowany na początek kwietnia, ale powoli robię sobie już listę wyprawkową. Zarówno dla mnie - do szpitala, jak i dla maluszka. Zastanawiam się jaki fotelik samochodowy sprawdzi się najlepiej u takiego maluszka? może jesteście w stanie coś doradzić? Bo przeglądam różne strony internetowe, sklepy i tak naprawę im więcej czytam, tym więcej wiem. Przede wszystkim zależy mi na bezpieczeństwie mojego maluszka, ale to chyba naturalne :)
Ķączka1

Re: Jaki fotelik samochodowy dla niemowlaka?

Post autor: Ķączka1 »

No dla niemowlaka niezbędny jest odpowiedni fotelik, taki z podparciem kręgosłupa. A jak dziecko jest starsze to można korzystać sobie ze Smart Kid Belt :) u nas się sprawdza
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jaki fotelik samochodowy dla niemowlaka?

Post autor: Titana »

Fotelik musi być dostosowany do wagi dziecka, więc nie powinno być to problemem. Są foteliki dostępne już od narodzin dziecka i wówczas mają specjalne wkładki dla noworodków.
ODPOWIEDZ