Jaki wózek dla dziecka?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Trompka11 »

Czytaliśmy ostatnio sporo na temat dobrych wózków dziecięcych i myślę, że już wiem, na co się zdecydować. Do gustu przypadł na Anex Air-x. W https://umalucha.pl/produkt/wozek-spacerowy-anex-air-x widać jego niezbite zalety, takie jak chociażby lekka konstrukcja. Może i Wam się spodoba.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Majkaaa »

Anex ma teraz bardzo fajne modele. Sama jeżdżę m/type i sobie chwalę. Wygodny, zwrotny, poręczny i zgrabny a przy tym solidny i bezpieczny;)
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: ankaa89899 »

Akurat w temacie rodziny priorytetem na pewno powinno być znalezienie odpowiedniego wózka dla Waszych maluchów. Najlepiej od razu zajrzeć do https://www.ceneo.pl/Wozki_spacerowe i samemu przekonać się o tym, co będzie dla Was najlepszą opcją. Wiele osób chwali ten wózek, więc powinniście tam śmiało zajrzeć.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Amela22 »

Majkaaa pisze: ↑08 sty 2020, 14:23 Anex ma teraz bardzo fajne modele. Sama jeżdżę m/type i sobie chwalę. Wygodny, zwrotny, poręczny i zgrabny a przy tym solidny i bezpieczny;)
U mnie tez anex z tym, że e/type:) Zwrotny, zgrabny i praktyczny. Super sobie radzi na każdym terenie i fajnie, lekko się prowadzi.
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: tygrysek »

jak dla mnie najlepszy okazał się zakup wóżka anex m type, jest to wóżek bezpieczny i wygodny dla dziecka
Awatar użytkownika
su yan
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 22:38

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: su yan »

A u mnie sprawdza się bardzo dobrze EasyGo Virage Ecco . Gondola wygodna i można ją złożyć na płasko, siedzisko zaś przeznaczone jest dla malucha od dnia narodzin dzięki specjalnemu systemowi pasów. Do tego koła z poliuretanu ze świetną amortyzacją.
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: polaaaa88 »

U mnie sprawdza się anex e type . Łatwo się prowadzi, jest zwrotny i amortyzacja bardzo dobra .
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: patra »

Ja bym Ci radziła kupić x-landera bo to wózki nie do zdarcia, mi taki służył przez 3 lata do czasu aż dziecko z niego wyrosło a potem odsprzedała go jeszcze za całkiem niezłe pieniądze, wyglądał jak nowy!
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: JuliaBed »

Ja mam m/type z anexa i sobie go chwalę. Jest wygodny, stelaż solidny, nawet po zmianie na spacerówkę nie traci na swojej zwrotności i praktyczności;)
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: madziula »

Wybór wózka dla dziecka to dość duże wyzwanie ale nie tylko. Bardzo dobrze jest także zaopatrzyć się w takie urządzenie katarek https://katarek.pl/ gdyż w końcu nawet małe dziecko miewa katar a takie urządzenie znaczne nam w tym pomoże. Wiem, bo sama jakiś czas temu kupiłam takie urządzenie i muszę przyznać, że bardzo mi już kilka razy pomógł. A Wy macie już w swoim domu taki odkurzacz na katar?
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: ewodia »

My juz wózek mamy kupiony, długo szukalismy ale w końcu trafiliśmy na taki co od razu nam się spodobał. Jeszcze sporo przed nami, bo nie całą wyprawkę mam gotową. Zastanawiam się czy warto kupić herbatka hipp dla matek karmiących czy ona w ogóle się przyda po porodzie. Czy ktoś taką pił ?
Awatar użytkownika
mabins
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2020, 14:42

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: mabins »

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest zdecydować się na zakup wózka 3w1. Sama mam taki i sprawdza się świetnie


______________________
panele słoneczne Kraków
Awatar użytkownika
riannon
Posty: 109
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:39

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: riannon »

wózka to na razie nie kupowałam bo z doświadczenia wiem, że wózek to ciężej się nim spaceruje, dlatego na spacery kupiłam sobie nosidełko od kinder hop http://kinderhop.pl i dzięki niemu wygodnie mi się chodzi na spacery
Awatar użytkownika
fludaker
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 21:03
Kontakt:

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: fludaker »

Polecam Wozki firmy Babi Jagger
Awatar użytkownika
buxa
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2020, 21:50

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: buxa »

Wózek Riko Villa.Nowoczesny, solidny i funkcjonalny wózek, prosty w obsłudze i użytkowaniu. Gondola i siedzisko posiadają regulowane oparcia, koła są pompowane. Hamulec centralny a prowadnica wykończona skórą ekologiczną.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: nerwa »

Wózki x-lander też są super a mają wszystkie zalety które wymieniłaś plus jeszcze kilka bajerów i dodatkowych rzeczy jak na przykład diody led w podnóżku poprawiające widoczność wózka, przeróżne przydatne kieszonki, wbudowaną moskitierę itp :)
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: JuliaBed »

My mamy anex m/type i jestem z niego zadowolona. Fajnie sobie radzi na każdym terenie, jest wygodny, solidny i zwrotny.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Amela22 »

Mnie od początku bardzo spodobał się anex l/type a po przetestowaniu wiedziałam już, że to wózek dla nas;) Solidny, bezpieczny, łatwy w obsłudze i bardzo wygodny a przy tym super się prezentuje.
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Mikaela »

ja ma anex e type i znając jakośc anexa, mogę polecić z czystym sumieniem, tym bardziej, że cenowo też byl atrakcyjny
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Olkka »

U nas z kolei m/type i jestem z niego bardzo zadowolona. wygodny, zgrabny, zwrotny i łatwy w obsłudze a przy tym super się prezentuje.

szafy wnękowe korytarz
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: patra »

A ja zdecydowałam sie na wypasionego x-landera z fajnymi bajerami takimi jak panel led dzięki któremu widać wózek z daleka nawet w nocy, zawsze to poprawia bezpieczeństwo dziecka
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Amela22 »

Nam e/type z anexa fajnie się sprawdza. Wygodny, poręczny, praktyczny i zwrotny. Mimo, że to opcja 3w1 to jest na prawdę zgrany i łatwy w obsłudze wiec wszędzie bez problemu się z nim dostanę.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Majkaaa »

U nas z kolei anex ale l/type. Ogólnie anexy są jakościowo jedne z lepszych a i cena jest przystępna;)
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: opium »

Mysle ze chusty dla dzieci tez sa całkiem spoko, ja mam zamiar zainwestowac w luna dream :) maja naprawde swietne te chusty i do tego solidnie wykonane z fajnego materiału,
gerciaa

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: gerciaa »

jeśli już mowa o wózku dla dziecka to warto również pomyśleć o pierwszym albumie dziecka takim jak oferują tutaj: https://carpentry-shop.pl/blog/pierwszy-album-dziecka Album jest naprawdę solidny więć długo przechowa nienaruszone fotografie. Z pewnościa jako nastolatek dziecko podziekuje za tak wspaniała pamiatkę najmłodszych lat.
liwkaoś

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: liwkaoś »

Jak szukacie kompaktowych i lekkich spacerówek to polecam OSIS z Cavoe :) Mamy go od 2 miesięcy, jest super. Ma lekkie koła z pianki, amortyzację na wszystkich czterech kołach. Fajnie, ze można go składać razem z siedziskiem, to sprawia, ze wózek jest bardzo kompaktowy.
Kaśka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Kaśka »

A anex? Według mnie to jedne z lepszych wózków. Sama mam model m/type, który sprawdza mi się przy każdej okazji. Wygodny, solidny i łatwy w obsłudze;)
Czajuś

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Czajuś »

Kaśka pisze: ↑05 paź 2020, 17:17 A anex? Według mnie to jedne z lepszych wózków. Sama mam model m/type, który sprawdza mi się przy każdej okazji. Wygodny, solidny i łatwy w obsłudze;)
Tutaj akurat śmiało mogę się zgodzić. Ja akurat mam model e/type ale złego słowa na niego powiedzieć nie mogę. Jakościowo bardzo dobry, intuicyjny w obsłudze, zwrotny, poręczny i ładnie się prezentuje.
chłodna

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: chłodna »

U mnie spisuję się x-lander idealnie, ma duży kosz zakupowy, solidną ramę, łatwo się składa i ma masę bajerów np diody led w podnóżku które poprawiają jego widoczność po zmroku
ODPOWIEDZ