Jaki wózek kupić?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
maja-88
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, 9:12

Jaki wózek kupić?

Post autor: maja-88 »

Mamuśki, zastanawiam się jaki wózek kupić dla maluszka na początek i liczę na to, że któraś z Was będzie mogła mi w tym temacie doradzić, bo na pewno macie większe doświadczenie niż ja:) Zastanawiam się, czy kupić wózek 3w1? Dodam, że maluszek przyjdzie na świat na początku grudnia, więc wiadomo też, że długich spacerów raczej nie planujemy w tym czasie.
Tina32

Re: Jaki wózek kupić?

Post autor: Tina32 »

autor: maja-88 » 08 lip 2022, 5:46
Mamuśki, zastanawiam się jaki wózek kupić dla maluszka na początek i liczę na to, że któraś z Was będzie mogła mi w tym temacie doradzić, bo na pewno macie większe doświadczenie niż ja:) Zastanawiam się, czy kupić wózek 3w1? Dodam, że maluszek przyjdzie na świat na początku grudnia, więc wiadomo też, że długich spacerów raczej nie planujemy w tym czasie.


Jak będziesz szukać fajnej spacerówki dla malucha, to polecam Cavoe Ideo. Też będziemy go kupować :)
ODPOWIEDZ