Jaki wózek na bieganie?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Jaki wózek na bieganie?

Post autor: Brunhilda-98 »

Uwielbiam bieganie. Niestety na czas ciąży musiałam z niego zrezygnować. Jednak po urodzeniu dziecka zamierzam wrócić do sportu. Myślałam o kupnie jakiegoś odpowiedniego wózka do biegania jak np. https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-anex-sport-anex-m-type. A Wy co polecacie?
Awatar użytkownika
Beat-82
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 2019, 13:09

Re: Jaki wózek na bieganie?

Post autor: Beat-82 »

Wózek Anex Sport m/type jest naprawdę ekstra. Szczególnie ta ulepszona wersja. Bardzo polecam, sprawdza się wspaniale na zawodach.
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Jaki wózek na bieganie?

Post autor: eragon »

widzę takie wózki u siebie na osiedlu
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Jaki wózek na bieganie?

Post autor: patra »

Bo one są całkiem spoko. Sama brałam go pod uwagę ale jak zamówiłam sobie do domu x-landera bo tam jest taka możliwość żeby zamówić na próbę no to wózek już został, zupełnie mnie oczarował :)
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Jaki wózek na bieganie?

Post autor: eragon »

My też mamy bardzo fajny wózek silver cross surf, wygląda bardzo ładnie, luksusowo, jest stylowy i elegancki ale jak trzeba można zamienić dwa przednie koła na jedno duże trekkingowe i masz wygodną terenówkę, możesz spacerować w górach i po plaży
Kąkol

Wirtualne biura Warszawa

Post autor: Kąkol »

Korzystam z wirtualnego biura w Optioffice.pl Mają profesjonalny personel, który dba o moją pocztę. Odbierają listy z urzędu i odsyłają mi pod wskazany adres, zarządzają pocztą, w moim imieniu umawuają klientów, przesuwają terminy jesli jest taka konieczność. Udostępniają prestiżowy adres do rejestracji firmy, pomagają też przy samej rejestracji spółki w KRS, US, ZUS. Wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne wykonują również zmiany do KRS, wypełniają formularze i skłądają wnioski , a potem monitorują sprawę aż do końca i dostarczają mi odpis. Zapewniają tez wsparcie księgowych i prawników. Istnieje również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na godziny, która posiada Internet, ergonomiczne meble i klimatyzację. Polecam ich
ODPOWIEDZ