Jaki wózek wybrać?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Jaki wózek wybrać?

Post autor: Trompka11 »

Wiem, że wiele osób zmaga się z wyzwaniem, jaki wózek dziecięcy jest najlepszym wyborem. Podpowiem Wam, że na pewno powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/ i sprawdzić tamtejsze modele. Na przykładzie Balios Lux i Talios S świetnie widać, że dopasowanie wózka do własnych potrzeb nie jest wcale takie trudne.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Amela22 »

Ja akurat z doświadczenia mogę polecić anex e/type. Dla mnie bardzo wygodny, solidny i praktyczny. Wszędzie bez problemu sie z nim dostanę i sama poradzę sobie z jego obsługą;)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Olkka »

Tez mam e/type i jestem zniego zadowolona. Duże zwrotne koła, które dobrze sobie radzą na każdym terenie. Wózek lekko się prowadzi i jest łatwy w obsłudze.
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: tygrysek »

wybierz taki żeby był wygodny dla dziecka a dla ciebie żeby był dostosownay do twoich potrzeb tak np. w moim przypadku szujkałam wóżka żeby był zagrabny, miał zelowe koła i żeby przejachały kazda nawierzchnie, żeby byłlekki, bezpieczny i taki okazała się dla nas anex m type ,
Awatar użytkownika
riannon
Posty: 109
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:39

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: riannon »

Wózek to jedno,a le dla wygody i oszczędności czasu wybierz tez nosidełko od kinder hop, naprawdę ogromna wygoda, nie trzeba wózka pchac, dziecko ma wygodnie, bo nosidło jest ergonomiczne, a do tego Twój kręgosłup jest odciążony.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 8
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:34

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: malutka_alutka »

Zgadzam się, wózek jedno, zdanie o zdrowy kręgosłup podczas spacerów i pchania wózka z dzieciakiem to drugie. Można też zaopatrzyć się w fajne dodatki na spacery w chłodne dni - dla mam przyda się na pewno zimowa mufka do wózka biała. Polecam z doświadczenia, bo wiem, że z nią na wózku nie marzną mi wcale dłonie.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: xixia »

Wózek Riko Basic , bardzo wygodny, solidny i prosty w obsłudze. Funkcja bujania gondoli , przepinane siedzisko które można złożyć na płasko oraz pompowane koła. Obsługa wózka jest prosta, montaż siedziska czy też gondoli przebiega bezproblemowo.

kredens do kuchni
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 42
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: anulka30 »

Nie jest łatwo wybrać wózek w naszych czasach , bo jest taki szeroki wybór, że ciężko zdecydować się. Wiele ciekawych modeli znajdziesz na https://www.wozki-foteliki.pl . Kolorowe, jednokolorowe, z różnymi ciekawymi funkcjami, które są praktyczne i przydatne w opiece nad dzieckiem.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: patra »

Nie było wcale tak trudno wybrać z tym że ja kupowałam tu https://x-lander.com/ bezpośrednio od producenta, fajnie że można o wszystko wypytać na livechacie. Można się umówić też na wideoprezentację na żywo ale jest sporo filmików z x-landerami na yt i na różnych blogach że spokojnie można to sobie ogarnąć. Dla mnie hitem jest to że za darmo mogłam wypróbować wózek w domu, nie kupowałam więc w ciemno
ODPOWIEDZ