jęczmień na powiece

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
justa1

jęczmień na powiece

Post autor: justa1 »

czy komuś z was zdarzyło się mieć jęczmień?? wyskoczył mi wczoraj, swędzi bardzo mocno ze można oszaleć, nie wiem co stosować zeby przeszło szybciej, znacie cos skutecznego?
melicja

Re: jęczmień na powiece

Post autor: melicja »

miałam jęczmień jakiś czas temu, poszłam do apteki i tam mi farmaceutka poleciła żel jęczmień off. Sprawdził się, od razu po posmarowaniu przestała mnie swędzieć skóra, a żel ma też właściwości przeciwzapalne i przyspieszające gojenie
ove

Re: jęczmień na powiece

Post autor: ove »

Też się podpisuję pod powyższą opinią. Kupiłam ostatnio żel Jęczmień Off dla syna, kiedy dokuczał mu jęczmień na powiece. Bardzo narzekał na świąd, a po posmarowaniu, jak ręką odjął. Z tego co kojarzę, można używać u dzieci od 3rż.
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 44
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:54

Re: jęczmień na powiece

Post autor: Rita »

Na jęczmień bardzo dobrym preparatem jest JęczmieńOFF. Jest to żel, który łagodzi objawy takie jak zaczerwienienie i podrażnienie, a także uczucie swędzenia. Można go kupić w aptekach bez recepty.
Awatar użytkownika
mucha
Posty: 58
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:32

Re: jęczmień na powiece

Post autor: mucha »

W przypadku wystąpienia jęczmienia u mnie bardzo dobrze sprawdza się JęczmieńOFF. Jest to preparat dostępny w każdej aptece bez recepty. Świetnie łagodzi podrażnienie i uczucie swędzenia.
Mela

Re: jęczmień na powiece

Post autor: Mela »

Najlepszy na jęczmień jest żel Jęczmień off dostępny w aptece bez recepty. Smaruję nim powiekę kilka razy dziennie, jak tylko widzę, że coś zaczyna się dziać. Szybko łagodzi objawy, które nie należą przecież do najprzyjemniejszych ;)
ODPOWIEDZ