Jelitowe kłopoty

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
zyśka

Jelitowe kłopoty

Post autor: zyśka »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Sońciak

Sprzedaż spółek

Post autor: Sońciak »

Interesującą ofertę ma Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Wystarczy zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z nią. Pomagają szybko, skutecznie i bezpiecznie rozpocząć własną działalność. Spói, które można u nich kupić są gotowe do natychmiastowego działania, świadczą prawną pomoc przy ich zakłądaniu, są zarejestrowane i wyposażone we wszystkie potrzebne i wymagane numery i dokumenty.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: nerwa »

Rzeczywiście przy przewlekłych zaparciach mogą pojawić się hemoroidy więc lepiej do tego nie dopuszczać. W pozbywaniu się zaparć u mnie doskonale sprawdza się xenna balance która w większości przypadków bardzo łagodnie działa, bez nagłego parcia i bolesnych skurczów.
jodła

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: jodła »

Jak już niestety hemoroidy się pojawią to warto też kupić sobie odpowiedni probiotyk proktologiczny proctolact, który zapobiega namnażaniu się patologicznych bakterii w obrębie odbytu i przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych w końcowym odcinku przewodu pokarmowego
julkiś

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: julkiś »

jodła pisze: ↑26 sie 2021, 9:15 Jak już niestety hemoroidy się pojawią to warto też kupić sobie odpowiedni probiotyk proktologiczny proctolact, który zapobiega namnażaniu się patologicznych bakterii w obrębie odbytu i przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych w końcowym odcinku przewodu pokarmowego
A bardziej profilaktycznie z kolei, to ja polecam probiotyki Narum, na przykład Narum Caps. Bardzo fajnie on się u mnie sprawdza, ma dobry skład, co nie zawsze jest takie oczywiste. Tym bardziej że probiotyków jest bardzo dużo w każdej aptece, więc warto jest wybrać ten najlepszy. :)
Młoda

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: Młoda »

Tak naprawdę ja nie chciałam kupować spółki i zdecydowałam się na to aby założyć swoją i prowadzić ją od samego początku. Muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest na pewno to, iż firma Thompson&Stein pomaga w założeniu spółki za granicą oraz jest wsparciem prawnopodatkowym. Jest to niezwykle ważne.
juśka

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: juśka »

A jakiś dobry probiotyk? Oczywiście jeśli taki stan będzie się utrzymywał jakoś długo, to dobrze jest udać się do jakiegoś lekarza, najlepiej specjalisty ale doraźnie możesz zacząć brać jakiś probiotyk który może pomóc Ci z jelitami. Ja najbardziej lubię Narum Fast, najlepiej się sprawdza w moim przypadku.
miśka12

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: miśka12 »

juśka pisze: ↑19 wrz 2021, 12:16 A jakiś dobry probiotyk? Oczywiście jeśli taki stan będzie się utrzymywał jakoś długo, to dobrze jest udać się do jakiegoś lekarza, najlepiej specjalisty ale doraźnie możesz zacząć brać jakiś probiotyk który może pomóc Ci z jelitami. Ja najbardziej lubię Narum Fast, najlepiej się sprawdza w moim przypadku.
To może być świetne rozwiązanie :)
-
Medycyna estetyczna Chrzanów
Kaśka

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: Kaśka »

zyśka pisze: ↑19 cze 2021, 20:24 Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Wiem co przeżywasz bo miałam bardzo podobnie. Dla mnie skuteczne okazały się bardzo czopki musujące. Przed nimi wypróbowałam chyba wszystko i jeżeli była jakaś poprawa to tylko na chwilę. Czopki są na prawdę bardzo dobre.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: anuta439 »

jodła pisze: ↑26 sie 2021, 9:15 Jak już niestety hemoroidy się pojawią to warto też kupić sobie odpowiedni probiotyk proktologiczny proctolact, który zapobiega namnażaniu się patologicznych bakterii w obrębie odbytu i przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych w końcowym odcinku przewodu pokarmowego
O, nie wiedziałam. Musze zastosować, bo niestety co jakiś czas mam problem, a konsultacja lekarska pokazała, ż enier są jeszcze operowalne.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: lady30 »

O różnych kłopotach jelitowych teraz się słyszy... coraz słabsi jesteśmy, bierzemy dużo antybiotyków... I potem są problemy. Szczególnie jak się zapomina o probiotykach. A potem osłabiona flora jelitowa jest podatna na nowe infekcje. Ja sama po antybiotyku zakaziłam się bakterią Clostridioides difficile. Miałam okropne biegunki, leki nie pomagały na nie. Dobrze, że lekarz mnie pokierował i udało się przejść zabieg transplantacji mikrobioty jelitowej. Bez porównania lepiej jest już. Materiał do przeszczepień dostarczyła do szpitala firma https://human-biome.com/. Zajmują się pobieraniem materiału od dawców i przygotowywaniem produktu, także w formie kapsułkowej.
Alicjał

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: Alicjał »

Na zaparcia u dzieci można zastosować czopki EvaQu Bambini. Bardzo przyjazne oraz skuteczne, co najważniejsze bezpieczne. Łatwo się je aplikuje (niewielki rozmiar, odpowiedni kształt), więc tu na plus. Dziecko w 10 minut zrobiło kupkę, a przy tym nie było bardzo silnego parcia. Jednym zdaniem załatwienie sprawy odbywa się bez zbędnego stresu
MarcelaK

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: MarcelaK »

Ja znam czopki evaqu w wersji dla dorosłych. Sama miałam okropne zaparcia na które nie mogłam znaleźć nic działającego skutecznie. Próbowałam wielu różnych specyfików i zaparcia ciagle wracały. W moim przypadku spowodowane były siedzącą pracą i zbyt małą ilością ruchu. Teraz to wiem

Czopki poleciła mi farmaceutka w aptece. Są bardzo skuteczne - pomagają regulowac wypróżnianie. Działają naturalnie i bezpiecznie. W ciągu kilku, kilkunastu minut. Nie spodziewałam się, że okażą się tak fajne. Dużo lepsze niż zwykłe czopki glicerynowe
Matylda

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: Matylda »

Czopki musujące bardzo dobrze radzą sobie z zaparciami. Działają szybko, ale nie gwałtownie. My stosowaliśmy gdy cóka miała zaparcia. Nie było żadnych problemów z aplikowaniem. Sprawdziły się rewelacyjnie
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: barbark4 »

Warto zadbać o swoje zdrowie poprzez to, co najbardziej naturalne, czyli jedzenie. Zachęcam zatem do sprawdzenia jaki asortyment ma sklep ze zdrową żywnością- https://smakitucholi.sklep.pl/zywe-octy który przede wszystkim pomoże w jak najlepszym dbaniu o to, aby nasze ciało zachowało zdrowie jak najdłużej. W ich ofercie znajdziesz np. octy z jabłek, które mają właściwości zdrowotne.
ODPOWIEDZ