Kancelaria odszkodowawcza

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
przybyslaw62
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2022, 15:30

Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: przybyslaw62 »

Wiecie co, nigdy nie miałam potrzeby korzystania z usług takiej kancelarii, dlatego też nie wiedziałam, że są kancelarie, które specjalizują się w usługach takich jak odzyskiwanie odszkodowania. Cieszę się, że dostałam namiary na kancelarię AE, bo ubezpieczyciel zaproponował mi zdecydowanie zaniżone odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, w którym brałam udział.
Elżunia

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Elżunia »

Na pewno warto zwrócić uwagę na fakt, że kancelaria kancelarii nierówna. Miałam problem z odszkodowaniem ze strony kontrahenta i musiałam "zwiedzić" wiele kancelarii w Krakowie, zanim trafiłam na KPGIO, która rzetelnie podeszła do sprawy. Zostawiam namiar na nich, jakby komuś był potrzebny w przyszłości: https://www.kpgio.pl/. Nie jest to duża kancelaria, dlatego też starają się i uważam, że też ceny mają przyzwoite za doradztwo.
ODPOWIEDZ