Kołdra nie za ciepła i nie zimna?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Kołnierzyk

Kołdra nie za ciepła i nie zimna?

Post autor: Kołnierzyk »

Kołdra nie za ciepła i nie zimna?
Co byście podpowiedzieli z takich kołder żeby za bardzo się w nich nie pocić, ale też żeby ni ebyło totalnie lekkie i mało grzejące?
Mam problem z wyborem :(
Ścinka

Re: Kołdra nie za ciepła i nie zimna?

Post autor: Ścinka »

Hej, a znasz może albo próbowalaś kiedyś tzw. kołdry dwustrefowe sobie kupić?
Jak nie to poczytaj sobie w którymkolwiek opisie takiej kołdry np tu https://vegehome.pl/66-dwustrefowe
jak ona działa, bo wydaje mi się że to byłaby opcja idealna właśnie dla kogoś kto w nocy raz czuje sie gorąco, raz chłodniej i chce to jakoś wypośrodkować jeśli chodzi o przykrywanie się kołdrą.
Polecę :)
Ograń

Sprzedaż spółek

Post autor: Ograń »

Jak ktoś z Was myśli o założeniu własnej działalności, to polecam kupienie gotowej spółki w Optioffice. Mają spółki wyposażone w numery NIP, REGON, VAT i zarejestrowane w KRS, a do tego z szerokim wyborem kodów PKD umożliwiającym działanie w dowolnej branży. Spółki nie posiadają żadnych zadłużeń, są czyste, moga być nowe, albo założone od kilku miesięcy do 2 lat wstecz. Te z wcześniejszą datą założenia mogą ubiegać się o dotoacje, pożyczki i kredyty. Spółka może mieć założone na życzenie rachunek bankowy i posiada kapitał zakłądowy oraz jest zarejestrowana pod prestiżowym adresem biura wirtualnego w Warszawie. Po jej zakupie możecie Państwo przepisać dane według swojego uznania albo nadal zostawić pod tym samym adresem. Transakcje przebiegają zgodnie z prawem i są potwierdzone przez notariusza. Gotowe spółki pozwalają bez chodzenia po urzędach szybko wejść na rynek i zacząć działać. Polecam sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
ODPOWIEDZ