Korepetycje

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Korepetycje

Post autor: Kamilla36 »

Hej! Poszukuję pomocy dla mojego dziecka, jeśli chodzi o korepetycje z kilku przedmiotów. Niestety nauka zdalna nam wszystkiego nie ułatwia i musimy podnieść swoją wiedzę oraz umiejętności dziecka. Z góry dziękuję za pomoc!
Baśka

Re: Korepetycje

Post autor: Baśka »

Myślę, że coraz więcej rodziców zastanawia się teraz nad tym, jak pomóc dzieciom w nauce. Według mnie zdalnie nauczanie ma swoje plusy i minusy, ale z pewnością warto zapewnić naszym pociechom dodatkową formę nauczania. Moja Ania rozwiązuje zadanie domowe z polskiego z pomocą specjalnej platformy, na której sprawdza odpowiedzi zamieszczone przez nauczyciela. Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie ;)
wojtuś

Re: Korepetycje

Post autor: wojtuś »

A mnie bardzo podobają się nowości, które nawet w tym temacie pojawiają się na rynku, a mowa tutaj o korepetycjach, które firma może zapewnić dziecku swojego pracownika. Wszystko to, co musicie zrobić, to zerknąć sobie na stronę https://www.benefittutor.pl/ po wszystkie szczegóły. Wszystko opiera się na specjalnej formule. Określa się konkretne warunki współpracy i gotowe!
saruś

Re: Korepetycje

Post autor: saruś »

Również słyszałam o tej opcji, którą jest BenefitTour i to faktycznie totalna nowość, która zdecydowanie może się przyjąć, bo to świetne i przede wszystkim bardzo atrakcyjne rozwiązane, które pracownikom może się bardzo spodobać. Wiem, że chętnych na ten moment już jest wielu, a w tym wszystkim właśnie mój szef.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Korepetycje

Post autor: iwika »

Ja zostawiam wam namiary na korepetycje z angielskiego w Bochni. Tutaj https://encjo.pl/ można się zapisać. Jest opcja stacjonarnej nauki albo nauki online. Pod okiem doświadczonej kadry szybko można uzupełnić braki językowe.
kęriatia

Re: Korepetycje

Post autor: kęriatia »

Jeżeli mieszkacie na terenie Gliwic i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się organizowaniem korepetycji to polecam wam zgłosić się do https://iloraz.com/ Oni posiadają ciekawą ofertę korepetycji dla dzieci i dorosłych.
Jaśko

Sprzedaż spółek

Post autor: Jaśko »

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
kinguś

Re: Korepetycje

Post autor: kinguś »

Moje dziecko jest przed maturą i w czasie epidemii doszkala się w domu bez korepetycji. Zamówił sobie pomoce naukowe na przykład te " Vademecum. Matura 2021. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/vademecum-matura-2021 . Jest to książka która pomoże nam uporządkować zdobytą wiedzę oraz wskaże obszary, które wymagają ponownej uwagi i powtórzenia.
ODPOWIEDZ