Koszt konsultacji prywatnej u pediatry?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Mirsoławwa

Koszt konsultacji prywatnej u pediatry?

Post autor: Mirsoławwa »

Koszt konsultacji prywatnej u pediatry? jaki jest u was w mieście?
Przeglądam właśnie bazę lekarzy pediatrów na telemedi tzn tą https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra i widze że u nich taka konsultacja u specjalisty pediatry nawet w formie video czyli online kosztuje od 69 zł więc w sumie to by wychodziło taniej niż u nas, bo prywatnieponad 100 zł a tuprzecież rozmowa video, więc też lekarz wszystko widzi.
Z czego to może wynikać? Jakie są cenu u was ?

I czy korzystaliście może z takiego wsparcia typowo online u pediatry??
KlaudaiŻ

Re: Koszt konsultacji prywatnej u pediatry?

Post autor: KlaudaiŻ »

Jeżeli szukasz dobrego pediatry i jesteś z okolic Pruszkowa to na Aleja Armii Krajowej 34 jest bardzo dobry punkt gdzie możemy skorzystać z pomocy sprawdzonego pediatry. Punkt "Zdrowe Dziecko" https://www.klinikazdrowedziecko.pl/kontakt oferuje kompleksową pomoc pediatryczna i nie tylko. Warto zaznaczyć, że klinika oferuję również pomoc w zakresie kardiologii ortopedii, alergologii, endokrynologii dziecięcej. Dobrze jest mieć tylu specjalistów w jednym miejscu.
ODPOWIEDZ