Krem do pielęgnacji skóry dziecka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: basiab90 »

Jeżeli ktoś z was poszukuje dobrego i sprawdzonego kremu do pielęgnacji skóry dziecka to szczerze polecam wam sudocrem na oparzenia . Osobiście sam go zamówiłem dla swojego maluszka i muszę wam powiedzieć, że się nie zawiodłem. Jest on skuteczny już po 1 dniu stosowania!
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 63
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:47

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: foxi »

Rzeczywiście maluszki wymagają szczególnej troski jeśli weźmiemy pod uwagę nawet tylko skórę dziecka. Skóra małego dziecka jest wyjątkowo delikatna i wymaga w związku z tym wymaga trochę innego podejścia. Odparzenia pieluszkowe to dość częsta przypadłość maluchów, więc musimy być przygotowani na taką sytuację i musimy wiedzieć jak reagować, no mieć odpowiedni lek.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: ola159 »

Teraz w lato, tym bardziej trzeba zmieniać często pieluszkę i dodatkowo nałożyć krem na odparzenia. Wtedy skóra maluszka będzie odpowiednio zabezpieczona.
Awatar użytkownika
55molka
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2020, 10:56

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: 55molka »

Wszelkiego rodzaju artykuły do pielęgnacji dziecka znajdziesz w sklepie internetowym Baby and Mam.
Oferuje on również ubranka,odzież ciążową,oraz różnego rodzaju zabawki dla maluszków takie jak przytulaczki czy maty edukacyjne dla dzieci
Ich produkty są znane ze swojej trwałości,eleganckiego wykończenia i co najważniejsze są przyjazne i bezpieczne dla dzieci.
Awatar użytkownika
Kolorowa
Posty: 35
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:33

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Kolorowa »

Ślad po odcięciu pępowiny jest bardzo wrażliwy na zakażenia dlatego tak ważne jest aby dbać o pępek u noworodków . Ja stosuję octanisept nie tylko do pielęgnacji skóry mojego malucha ale również gdy pojawiają się afty czy inne infekcje.
Awatar użytkownika
Gocha
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:23

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Gocha »

Tu macie ciekawe zastosowanie leku Octenisept,na zranienia i skaleczenia u dzieci https://octenisept.pl/c/zastosowanie/zr ... -u-dzieci/
Sama go w takich sytuacjach stosuje i wiele razy się sprawdził! Choć nie jestem dzieckiem ;)
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: anitka12 »

Dzieci, zwłaszcza te najmniejsze mają bardzo delikatną skórę. Jeśli wybieramy krem dla niemowląt to powinien on być dostosowany właśnie do wieku dziecka, z dobrym i odpowiednim składem, żeby też nie powodował żadnych uczuleń i podrażnień. Trzeba na to zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: DAMKA »

U nas do zadań specjalnych jest Octenicare. Sprawdzał się przy odparzeniach jak mała jeszcze pieluszki nosiła. A do tego przy otarciach, zadrapaniach, dużo szybciej takie zmiany się goją.
jksał

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: jksał »

Moja skóra take potrzebowała pielęgnacji, właśnie z powodu dziecka! Od jakiegoś czasu wykorzystuję krem na podrażnione skutki, który to zakupiłam z oferty https://aico.com.pl/oferta-produkty/ . Znaczna ulga!
ODPOWIEDZ