Leczenie online - lepsze video niż przez telefon?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Łucja79

Leczenie online - lepsze video niż przez telefon?

Post autor: Łucja79 »

Leczenie online - lepsze video niż przez telefon?
Pytam bo zależy mi na zamówieniu sobie takiej szybkiej e-porady u naprawdę dobrego lekarza, mam już kilka wstępnych namiarów ze strony https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ ale sęk w tym, że widzę teraz że przy internetowych poradach jest opcja rozmowy z lekarzem do wyboru przez tel albo video i nie umiem się zdecydować.
Wydaje mi się że chyba przez video lepiej, skoro nie kantuję z chorobą ani nic, a dzięki temu lekarz będzie mógł mnie zobaczyć i lepiej ocenić stan.

Jak sądzicie?
wandźia44

Re: Leczenie online - lepsze video niż przez telefon?

Post autor: wandźia44 »

No u mojego dziecka leczenie online nie wchodziło w grę bo miał problem ortopedyczny więc udałam się do specjalisty z poradni https://cmp.med.pl/cmp-marianska/ortopeda/ i tam dopiero na miejscu zdiagnozował co jest nie tak. Mają tam naprawdę dobrą opiekę więc polecam jak coś.
Ritaa

Re: Leczenie online - lepsze video niż przez telefon?

Post autor: Ritaa »

Teczki ofertowehttps://printinghouse.pl/teczki-ofertowe-z-nadrukiem/ można wykorzystać jako nośnik informacji o polityce spółki, interesujących promocjach, ciekawej ofercie i kompleksowych usługach. Printing House drukarnia wielkoformatowa https://printinghouse.pl/ ma inspirujące propozycje i w korzystnych cenach
KarolinaBłuś

Re: Leczenie online - lepsze video niż przez telefon?

Post autor: KarolinaBłuś »

Z kompleksowej diagnostyki oraz leczenia przez lekarza rodzinnego można skorzystać w gabinecie https://www.medykan.com.pl/oferta/porad ... rodzinnego. Bardzo doświadczone osoby, lekarze, którym właśnie zależy na tym, aby pacjent był odpowiednio zdiagnozowany, aby była dobrana odpowiednia metoda leczenia. To wszystko bardzo ważne. Wybierając się do gabinetu po prostu mamy pewność, że trafimy na osobę, która wie co robi i wie, jak nas wyleczyć. Kontakt z przychodnią i specjalistami bez problemu
ODPOWIEDZ